Wyszukiwałeś:

Indie

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Indie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Raport: więcej B&R w Polsce

Ośrodek Informacji ONZ we współpracy z PAIiIZ zaprezentował"Światowy Raport Inwestycyjny 2005: Transnarodowe korporacje aumiędzynarodowienie działalności badawczo-rozwojowej." Według raportu,Polska jest ósmą najbardziej atrakcyjną lokalizacją do prowadzeniabiznesu na świecie.

 

'Fiatowski' rywal Dacii Logan

W tureckiej fabryce w Tofas Fiat planuje uruchomienie produkcji taniego wariantumodelu Albea sedan, który ma być godnym rywalem"nisko-budżetowej" Dacii Logan od Renault.

 

Rhino: Indyjski mini-transporter

Indyjski producent samochodów ICML (International Cars and Motors Ltd) natargach Expo w New Delhi zaprezentował swój nowy multifunkcjonalny modelRhino, który raczej zaliczany będzie do grona małych aut transportowych.

 

Delphi a hamulce

Delphi Product & Service Solutions założyło spółkę joint venture zRoulunds Braking Systems SAS, wiodącym europejskim producentem elementówciernych, zarówno OE (montowanych jako wyposażenie pierwszej zabudowy), jak isprzedawanych na rynku części zamiennych.

 

Skoda: na wschód!

Pozycja lidera na rynku środkowoeuropejskim (w tym i w Polsce) już niewystarcza. Skoda rozgląda się bowiem za największymi rynkami wschodnimi -Rosją, Chinami i Indiami.

 

Honda najbardziej odpowiedzialna społecznie

W rankingu firm motoryzacyjnych zarządzanych zgodnie z ideą społecznieodpowiedzialnego biznesu (CSR) na pierwszym miejscu znalazła się Honda –wynika z badania zrealizowanego przez TNS Automotive w 16 krajach świata.

 

Apetyt na Polskę

Polska jest na piątym miejscu wśród krajów cieszących się największymzaufaniem światowych inwestorów, wynika z corocznego raportu firmy doradczejAT Kearney. Pierwsze cztery pozycje zajmują Chiny, Indie, USA i WielkaBrytania. Kraje naszego regionu uplasowały się w rankingu dużo niżej niżPolska. Węgry zajęły 11 miejsce a Czechy 12.

 

Więcej pracy w Polsce

Polska przoduje w Europie pod względem ilości nowych miejsc pracy - dowodzitegoroczny raport dotyczący atrakcyjności inwestycyjnej Europy, opracowanyprzez Ernst & Young. Według raportu Polska zajęła piątą pozycję podwzględem popularności wśród inwestorów zagranicznych.

 

GM w Indiach

Amerykański producent samochodów, koncern General Motors zamierzaotworzyć drugą fabrykę samochodów w Indiach. Inwestycja na tym bardzoszybko rosnącym rynku wyniesie około 220 milionów euro.

 

Boom tanich aut

Tanie samochody powoli wkradają się do Europy, ale w państwach rozwijającychsię takich jak Brazylia, Rosja, Indie czy Chiny przeżywają prawdziwy boom. Do2018 roku liczba korzystnych cenowo aut w tych krajach może wynieść łącznienawet 18 mln sztuk.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017