Wyszukiwałeś:

Indonezja

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Indonezja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Honda najbardziej odpowiedzialna społecznie

W rankingu firm motoryzacyjnych zarządzanych zgodnie z ideą społecznieodpowiedzialnego biznesu (CSR) na pierwszym miejscu znalazła się Honda –wynika z badania zrealizowanego przez TNS Automotive w 16 krajach świata.

 

Mitsubishi Fuso kooperuje w Indonezji

Wchodzące w skład pionu pojazdów użytkowych koncernu Daimler Trucksjapońskie Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corp. (MFTBC) poszerzyło swojąglobalną działalność o rynek indonezyjski. Marka nabyła tam 18% akcji firmymotoryzacyjnej P.T. Krama Yudha Tiga Berlian Motors (KTB) i 32,28% akcjiwspółzależnej spółki zajmującej się produkcjąkomponentów.

 

Daimler zadowolony ze sprzedaży w 2008 r.

Sytuacja na światowym rynku samochodów użytkowych była w ubiegłymroku zróżnicowana. Rynek samochodów ciężarowych wróżnych częściach globu zmieniał się dynamicznie - rósł ikurczył sie w zależności od lokalnej koniunktury i efektów kryzysufinansowo-ekonomicznego. Tylko rynek autobusów o DMC powyżej ośmiu tonzwiększył się na całym świecie. Pomimo wahań koniunktury, koncern DaimlerAG ma powody do zadowolenia. Ubiegły rok przyniósł wzrost sprzedaży wkażdym z segmentów.

 

Todt: Idonezja w F1 jeszcze nie teraz

Nowy prezydent FIA Jean Todt póki co nie wyobraża sobie wyścigu o GrandPrix Indonezji, choć taki kierunek ekspansji królowej motosportuchętnie widziałby Bernie Ecclestone, szef Formuły 1.

 

Audi z Indonezji

Audi idzie śladem światowych producentów i także postępujenaprzód ze swoją globalną ekspansją - firma jakiś czas temu, wporozumieniu z firmą INDOMOBIL /Garuda Mataram Motor, otworzyła nową fabrykęw Indonezji.

 

Wątek na forum: Coraz niższa emisja CO2

Czlowiek wydycha ok.10 litrow powietrza na minuty - zawartosc CO2 w wydechu to ok. 4%. Doba ma 1440 minuty - kazdy z nas wydycha wiec 576 litr?w CO2 na dobe co czyni ok. 25 moli CO2. Masa czasteczkowa CO2 to 44 - a wiec na dobe produkujemy 1100 g CO2 - dla uproszczenia 1 kg. Jest nas mniej wiecej...

 

Nissan potwierdził powrót marki Datsun

Kilka dni temu informowaliśmy, że Nissan planuje wskrzesić markę Datsun. Dziś oficjalnie japoński koncern potwierdził te informacje oraz przedstawiłnowe logo.

 

Honda BR-V - zapowiedź nowego SUVa

Od lat znamy Hondę CR-V, niedawno powróciła Honda HR-V, a teraz do rodziny japońskich SUVów dołączy model BR-V. Na razie tylko wIndonezji, ale patrząc na przedpremierowe szkice tego auta chcielibyśmy, bytrafiło do Europy.

 

Honda BR-V pokazana w Indonezji. Trafi do Europy?

Podczas GIIAS - Indonezyjskich targów samochodowych Honda zaprezentowałacrossovera o nazwie BR-V. Auto wielkości Opla Mokki i Nissana Juke'a jest narazie prototypem, ale już wiadomo, że wyjedzie na ulice. Zobacz,szczegóły nowej Hondy BR-V.

 

Mitsubishi XM Concept - crossover i minivan w jednym

Mitsubishi zaprezentowało pierwsze zdjęcie prototypu o nazwie XM. Jest tosamochód łączący w sobie właściwości minivana i crossovera.Zadebiutuje jeszcze w tym roku podczas targów w Indonezji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017