Wyszukiwałeś:

Infiniti

. Znaleziono 236 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Infiniti

Spróbuj też wyszukać: infiniti fx infiniti m fx 35

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 236 wszystkich):

Salony Infiniti niczym hotele

Po sukcesach sprzedaży aut marki Infiniti w USA oraz Rosji, Nissan zamierzawprowadzić tę luksusową markę również i w krajach zachodniej Europy.Start zaplanowany został na czwarty kwartał przyszłego roku.

 

Pierwsze Infiniti w Europie?

Jeszcze nie tak dawno informacja ta mało by obchodziła nas,Europejczyków. Jednak po deklaracji władz koncernu Nissan, doktórego należy marka Infiniti, o wejściu na rynek europejski może sięokazać, iż niedługo auto to pojawi się i na naszych drogach.

 

Infiniti ogłasza dystrybutora w Polsce

Infiniti Europe, najnowsza na rynku europejskim marka samochodówluksusowych, ogłasza współpracę z Grupą PGD jako swoim dystrybutoremna polskim rynku. Pierwszy Polskie Centrum Infiniti otworzy swoje podwoje wWarszawie w październiku 2008.

 

Infiniti już w Europie

Tropem wielu amerykańskich marek, a także należącego do Toyoty Lexusa, naeuropejski rynek zawitało właśnie Infiniti. Na targach w Genewie Europejczycypo raz pierwszy mają okazję stanąć oko w oko z autami tej japońskiej marki.

 

Infiniti startuje w Polsce

Na rynek europejski wchodzi właśnie marka Infiniti. Również w naszymkraju znajdzie się jej przedstawicielstwo. W Polsce oficjalnym dystrybutoremtych samochodów będzie Grupa PGD. Już w październiku ruszy pierwszysalon Infiniti Warszawa.

 

Znany szef Infiniti w Polsce

Generalnym Menadżerem Centrum Infiniti Warszawa, które w końcupaździernika oficjalnie już rozpocznie sprzedaż samochodów markiInfiniti na naszym rynku, został Grzegorz Szczypior.

 

Infiniti w Polsce - znane ceny i specyfikacja

Znane są już ceny wraz z wyposażeniem wszystkich modeli marki Infiniti,która w październiku oficjalnie zadebiutuje na naszym rynku. Cenyzaczynać się będą od 160.900 zł za G37 Sedan.

 

Polska trzecim rynkiem Infiniti w Europie

110 zamówionych samochodów to bilans pięciu miesięcydziałalności Infiniti Poland. Daje to polskiemu rynkowi trzecie miejsce wEuropie, po Hiszpanii i Włoszech.

 

Infiniti M zaprezentowane

Infiniti prezentuje model M - nowe oblicze luksusowego sedana. Samochódskierowany jest do biznesmenów, którzy wiecznie spóźniąsię na spotkania.

 

Więcej Infiniti w Infiniti

Wersje sportowych dwudrzwiowych samochodów marki Infiniti – GCoupé i G Cabrio na rok 2010 wyróżniają przede wszystkimulepszone wnętrza. Klienci znajdą w nich teraz jeszcze więcej oryginalności,kunsztu i funkcjonalności.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017