Wyszukiwałeś:

Ingolstadt

. Znaleziono 115 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ingolstadt

Spróbuj też wyszukać: ingolstadt samochody używane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 115 wszystkich):

Q5 i Panamera w rodzimych fabrykach

Dwie niemieckie marki zapowiedziały rozpoczęcie produkcji nowych modeli naswoim rodzimym rynku. Audi Q5 powstawać będzie w Ingolstadt, zaś PorschePanamera w Lipsku.

 

Podwójny jubileusz Audi A3

Audi A3 ma już dziesięć lat. W tym czasie do klientów trafiło jużpółtora miliona egzemplarzy tego modelu rodem z Ingolstadt.

 

Tajemnicze coupe z Ingolstadt

Kilka dni temu zagranicznym reporterom udało się przyłapać podczas testównowe coupe z Ingolstadt. Jest nim nadchodząca wersja Audi A5, która przechodziwłaśnie ostatnią fazę testów i niebawem zadebiutuje na jednej znajbliższych imprez motoryzacyjnych.

 

Audi: 18 nowych modeli do 2015 roku

Zarząd główny Audi AG uchwalił na ostatnim posiedzeniu specjalny budżetprzeznaczony na nowe inwestycje. Łącznie na przestrzeni lat 2007-2011niemiecki producent z Ingolstadt na te cele zamierza przeznaczyć 11,8miliardów euro.

 

Przedpremierowy debiut Audi A5

Na dwa tygodnie przed planowaną prezentacją w Genewie, fani marki z Ingolstadtmogli już zobaczyć pierwsze zdjęcia nadchodzącego modelu A5.Najprawdopodobniej informacje o sportowym coupe wyciekły nieoczekiwanie prostoz samego koncernu.

 

Rasowy sedan z Ingolstadt

Zagranicznym reporterom udało się złapać w obiektyw nowy samochódpochodzący ze stajni Audi. Jest to najprawdopodobniej model RS6, o którymnieoficjalnie mówi się, że będzie pogromcą takich niezwykle dynamicznychaut jak BMW M5 czy też AMG E63.

 

Audi RS6 coraz bliżej

Sportowych wersji Audi A6 ciąg dalszy. Po prezentacji serii S6, która z mocą435 koni mechanicznych odstaje nieco od swoich rodzimych konkurentów BMW M5 iMercedesa E 63 AMG, producent z Ingolstadt wkrótce wyprowadzi na ulice wersjęRS6. Pierwsze egzemplarze są już w testach.

 

Audi A5/S5 - najpiękniejsze coupe?

Aż 11 lat wielbiciele marki Audi musieli czekać na ponowne pojawienie się wgamie luksusowego modelu typu coupe. Ich cierpliwość została wystawiona nadużą próbę, ale oczekiwanie z całą pewnością opłaciło się. ModelemAudi A5 producent z Ingolstadt powrócił do aut Gran Turismo, czyli typowych,dwudrzwiowych coupe, o mocno sportowej sylwetce i nieprzeciętnych parametrach.

 

Najlepsze półrocze w historii Audi

516 tys. sprzedanych samochodów w pierwszych sześciu miesiącach br.jest rekordowym wynikiem w dotychczasowej historii koncernu z Ingolstadt. Po razpierwszy też roczna sprzedaż aut marki Audi może przekroczyć milionegzemplarzy.

 

Audi zapowiada ogromne inwestycje

Audi na lata 2010 - 2012 przewiduje inwestycje w wysokości 7,3 miliarda euro.Plan dotyczy zarówno rozwój nowych technologii jak i wprowadzenienowych modeli.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017