Wyszukiwałeś:

Ingolstadt

. Znaleziono 400 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ingolstadt

Spróbuj też wyszukać: ingolstadt samochody używane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 400 wszystkich):

Podwójny jubileusz Audi A3

Audi A3 ma już dziesięć lat. W tym czasie do klientów trafiło jużpółtora miliona egzemplarzy tego modelu rodem z Ingolstadt.

 

Najlepsze półrocze w historii Audi

516 tys. sprzedanych samochodów w pierwszych sześciu miesiącach br.jest rekordowym wynikiem w dotychczasowej historii koncernu z Ingolstadt. Po razpierwszy też roczna sprzedaż aut marki Audi może przekroczyć milionegzemplarzy.

 

Audi zapowiada ogromne inwestycje

Audi na lata 2010 - 2012 przewiduje inwestycje w wysokości 7,3 miliarda euro.Plan dotyczy zarówno rozwój nowych technologii jak i wprowadzenienowych modeli.

 

Nowe Audi A8: Kolejna odsłona sportowego luksusu + [VIDEO]

Przeszło szesnaście lat temu na drogach pojawiła się pierwsza generacjatopowej limuzyny z Ingolstadt, która była w stanie nawiązać mocnąrywalizację z innymi konkurentami znad Renu. W tym roku na polskie drogiwkracza jej najnowsza odsłona. Oto Audi A8, które jest jeszcze bardziejsportowe pośród limuzyn, a do tego naszpikowane najnowszymitechnologiami.

 

Audi po raz 15 w Le Mans

Niemiecki producent aut z Ingolstadt po raz 15 wystawi na starcie toru Circuitde la Sarthe swój bolid. Niemcy po raz kolejny spróbujązdetronizować pozostałe zespoły.

 

Trzy miliony na liczniku Audi A3

Być może gdyby nie ten model, dziś auta z segmentu premium byłyby dużomniej dostępne dla przeciętnie zamożnych kierowców. Siedemnaście lattemu ruszyła produkcja Audi A3, pierwszego kompaktu z segmentu premium, a dziśmodel ten świętuje już trzymilionowego członka swojej rodziny.

 

MAN dostarczy autobusy hybrydowe do Ingolstadt

Firma MAN Truck & Bus przekazała trzy autobusy liniowe MAN Lion’sCity Hybrid zakładom komunikacji miejskiej Stadtbus Ingolstadt GmbH. Autobusyte powstają w zakładach MAN Bus w Starachowicach oraz Sadach pod Poznaniem.

 

Audi powiększa fabrykę w Ingolstadt

Audi uruchomiło nowy zakład produkcyjny w Münchsmünster, będącykolejną częścią głównej fabryki w Ingolstadt. W nowym zakładziebędą powstawać m.in. elementy nadwozia oraz komponenty zawieszenia.

 

Audi zapowiada model Q1

W Ingolstadt stworzą nowy model z rodziny "Q". W 2016 roku wNiemczech ruszy produkcja kompaktowego SUVa - Audi Q1.

 

Już 20 lat Audi A4

W tym roku Audi A4 obchodzi swoje dwudzieste urodziny. Od początku swojejkariery rynkowej ten średniej klasy model, którego cztery generacjewyjechały już na drogi, wytwarzany jest w fabryce Audi w Ingolstadt.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018