Wyszukiwałeś:

Insignia

. Znaleziono 171 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Insignia

Spróbuj też wyszukać: insignia dane techniczne ford tiguan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 171 wszystkich):

Insignia zamiast Vectry!

To już pewne! Debiutujący w lipcu przyszłego roku na targach w Londynie nowysamochód klasy średniej Opla nie będzie już nazywać się Vectra, leczInsignia.

 

Nadjeżdża Opel Insignia

22 lipca, na wystawie samochodowej w Londynie, odbędzie się światowa premieranastępcy Vectry - modelu Opel Insignia. Auto na rynku pojawi się jednakdopiero późną jesienią.

 

Insignia także pięciodrzwiowa

Opel Insignia, którego premiera odbędzie się już niedługo na wystawiesamochodowej w Londynie, będzie oferowany także jako liftback. Opel ujawniłwłaśnie pierwsze zdjęcia tej wersji nadwoziowej.

 

Opel podał ceny modelu Insignia

Nowy Opel Insignia zadebiutował właśnie podczas MiędzynarodowychTargów Motoryzacyjnych 2008 w Londynie. Mimo, że zastosowane technologiei stylistyka plasują model w czołówce aut klasy średniej, cenynależą do jednych z najprzystępniejszych w tym segmencie.

 

Opel Insignia także w kombi

Zapowiedziany na oficjalną premierę Salonu Samochodowego w Paryżu (4-19października) Opel Insignia pojawi się w sprzedaży także w wersji kombi.Insignia Sports Tourer będzie dostępna na europejskich rynkach na wiosnę 2009r.

 

Opel Insignia samochodem roku!

Dobre wieści dla koncernu GM. Pomimo widma bankructwa jakie wisi nad koncernem,jego dzieło zostało docenione przez jurorów prestiżowego konkursu Carof The Year. Opel Insignia został okrzyknięty samochodem roku 2009. 

 

Insignia OPC na wybiegu

Wraz z wprowadzeniem na rynek następcy Vectry, Opel nie zrezygnował z prac nadjej najmocniejszą odsłoną wraz z inżynierami z Opel Performance Center. NowaInsignia OPC jest właśnie testowana na torze Nurburgring.

 

Opel Insignia niczym ciepłe bułeczki

Wciąż utrzymuje się olbrzymie zainteresowanie Oplem Insignią. Przyjęto jużponad 100 tys. zamówień, stworzone zostaną dodatkowe trzy zmiany wfabryce w Russelsheim, a na rynku niemieckim sprzedaż Opla w tym segmenciewzrosła aż o 82 procent w porównaniu do ubiegłego roku.

 

Opel Insignia jako Buick Regal

Ciągnący za sobą spory sukces odniesiony w Europie Opel Insignia, trafiwreszcie na rynek Stanów Zjednoczonych. Zgodnie z polityką markowąkoncernu General Motors auto będzie sprzedawane pod szyldem Buick jako modelRegal.

 

Opel Insignia po amerykańsku

General Motors nie tylko nie sprzedał marki Opel, ale postanowił jej modelewprowadzić na rynek amerykański. Oczywiście nie wprost, dlatego znany wEuropie Opel Insignia będzie sprzedawany za Oceanem jako Buick Regal.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017