Wyszukiwałeś:

Insignia

. Znaleziono 716 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Insignia

Spróbuj też wyszukać: insignia dane techniczne ford tiguan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 716 wszystkich):

Opel Insignia: Opel Insignia to bardzo udane auto

5 Opel insignia to dobry wybr na poczatkuchailem kupic Vw passata ale insignia okazaa sie naprawde lepsza jest tansza,jakosc materialow i spasowanie lepsze niz w passacie i wiem co mowie bo bylemzwolenikiem passata mialem w swoim zyciu dwa passaty o...

 

Insignia zamiast Vectry!

To już pewne! Debiutujący w lipcu przyszłego roku na targach w Londynie nowysamochód klasy średniej Opla nie będzie już nazywać się Vectra, leczInsignia.

 

Nadjeżdża Opel Insignia

22 lipca, na wystawie samochodowej w Londynie, odbędzie się światowa premieranastępcy Vectry - modelu Opel Insignia. Auto na rynku pojawi się jednakdopiero późną jesienią.

 

Opel podał ceny modelu Insignia

Nowy Opel Insignia zadebiutował właśnie podczas MiędzynarodowychTargów Motoryzacyjnych 2008 w Londynie. Mimo, że zastosowane technologiei stylistyka plasują model w czołówce aut klasy średniej, cenynależą do jednych z najprzystępniejszych w tym segmencie.

 

Opel Insignia niczym ciepłe bułeczki

Wciąż utrzymuje się olbrzymie zainteresowanie Oplem Insignią. Przyjęto jużponad 100 tys. zamówień, stworzone zostaną dodatkowe trzy zmiany wfabryce w Russelsheim, a na rynku niemieckim sprzedaż Opla w tym segmenciewzrosła aż o 82 procent w porównaniu do ubiegłego roku.

 

Jest już Insignia LPG

Ta wiadomość powinna zainteresować wszystkich miłośników Opli,którzy jednak liczą się z każdą złotówką wydaną na paliwo.W polskich salonach pojawił się flagowy Opel - Insignia wyposażony wfabryczną instalację LPG.

 

Insignia po faceliftingu na targach we Frankfurcie

Opel przedstawił pierwsze zdjęcia odświeżonej wersji topowego modelu Insignia. Nowa wersja tego model zadebiutuje na wrześniowych targach motoryzacyjnych IAA we Frankfurcie.

 

Opel Insignia na leśne dukty

Opel zaprezentował dziś samochód, który na rynku będziechciał podebrać klientów Volkswagenowi. Precyzując Insignia CountryTourer jest odpowiedzią na Passata Alltracka. Nowa wersja Insigni zadebiutujewe wrześniu.

 

Insignia OPC i 325 KM

Topowy model w gamie Opla już niedługo doczeka się najmocniejszej odmiany. Wwersji OPC pod maską pracować będzie 325 koni mechanicznych. Do tego OpelInsignia dostał zmienione podwozie i szereg detali stylistycznych, dziękiktórym będzie się odróżniać do standardowych, nie tak mocnychwariantów.

 

Niezła sprzedaż Opla Insignia

Gorsze chwile Opel ma już chyba za sobą. Flagowy model koncernu z Russelsheim- Opel Insignia - cieszy się sporym powodzeniem. Od debiutu najnowszej wersjiprzed rokiem na wystawie we Frankfurcie złożono już na niego 100 tys.zamówień.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017