Wyszukiwałeś:

Inteligentny X

System X

Oswietleniowy X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Inteligentny System Oswietleniowy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

ILS - Inteligent Light System

Podczas tegorocznych, międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorkuzostała zaprezentowana nowa generacja modelu Mercedes klasa E. Wraz z niąswój debiut miała nowa technologia Inteligentnego Systemu Oświetleniowegostworzona przez specjalistę w tej branży, firmę Hella.

 

Nowa Klasa C pokazana

Wczoraj w Stuttgarcie odbył się pierwszy oficjalny pokaz nowej generacjimodelu Mercedes klasa C. Szerokiej publiczności auto to zostanie pokazane natargach w Genewie, zaś w sprzedaży pojawi się już pod koniec marca.

 

Świecić inteligentnie

Układ oświetlenia w samochodach to temat, w którym konstruktorzy odprzeszło wieku wprowadzają coraz to nowsze rozwiązania, ale wbrew pozorom niezostał on jeszcze do końca wyczerpany. Kiedyś drogę kierowcom oświetlałalampa karbidowa, dziś robi to reflektor, który potrafi"myśleć".

 

Rewolucyjny reflektor w Audi

Specjalista od oświetlenia i elektroniki - firma Hella - po raz kolejnyprzesuwa granice, poszerzając swe technologiczne możliwości. Nowy,superreflektor w Audi A8 to najwyższa zdobycz techniki.

 

Nowy Touareg z rewolucyjnym oświetleniem

Debiutujący lada moment na naszym rynku Volkswagen Touareg nowej generacjibędzie wyposażony w szereg nowinek technologicznych, w tym w dynamiczneoświetlenie Dynamic Light Assist.

 

Te systemy bezpieczeństwa są najczęściej wybierane

Nowo rejestrowane samochody wyposażane są w coraz większą liczbęsystemów, dzięki którym ma być bezpieczniej. To już nie tylkopasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne układy ABS czy ESP. Bosch zrobiłzestawienie najpopularniejszych takich systemów.

 

Diodowe spojrzenie nowego Opla Astry

Jako pierwszy producent, Opel wprowadza do klasy samochodów kompaktowych inteligentny system oświetlenia, oparty na matrycach diodowych. Już niebawemw najnowszej, piątej generacji Astry.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Inteligentny System Oswietleniowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017