Wyszukiwałeś:

International X

Engine X

of X

the X

Year X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: International Engine of the Year

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

PIM - III spotkanie poddostawców członków Izby

W dniach 28 i 29 marca br. w Bielsku-Białej odbyło się pierwsze w tym rokuspotkanie członków Polskiej Izby Motoryzacyjnej oraz firm związanych zsektorem poddostawców motoryzacyjnych.

 

Silnikowe "Oscary" przyznane!

Plebiscyt 'International Engine of the Year' stał się ostatnimi czasy jednym znajbardziej prestiżowych imprez w świecie motoryzacji. Od sześciu lat, coroku wyłaniane są najlepsze jednostki napędowe w danych kategoriach, aspośród nich jedna, która otrzymuje miano silnika roku.

 

40 lat silników rotacyjnych Mazdy

Dokładnie 40 lat temu rozpoczęła się sprzedaż pierwszego modelu Mazdywyposażonego w silnik rotacyjny. Do końca kwietnia br. łączna sprzedaż autjapońskiej marki z tego typu jednostką napędową wyniosła prawie 2 mlnegzemplarzy.

 

Hybrydą taniej?

Technologia hybrydowa nie jest już postrzegana jako futurystyczna i znajdujenabywców także w Polsce. Mimo że auta te są dość drogie przyzakupie, odwdzięczają się niskim zużyciem paliwa. Można się jednakrozczarować przy odsprzedaży.

 

Silniki BMW znów najlepsze

Bawarski producent samochodów utwierdził swoją dominację w plebiscycieInternational Engine of the Year. Nie dość, że jeden z jego silnikówzdobył nagrodę, to na dodatek w pięciu innych kategoriach też wygrałyjednostki produkowane przez BMW.

 

Limitowana Honda S2000 na zakończenie

To już pewne. Honda postanowiła, iż w tym roku zakończy się produkcjasportowego modelu S2000. Na otarcie łez, dla miłośników tego modelu,przygotowana została specjalna, pożegnalna wersja, która już w marcupojawi się na europejskim rynku.

 

1.4 TSI zdobywcą Engine Of The Year 2009

Międzynarodowe jury złożone z 65 dziennikarzy motoryzacyjnych z 32krajów po raz 11 wybrało najlepsze silniki samochodowe. Głównytytuł zdobył podwójnie doładowany silnik 1.4 TSI produkcjiVolkswagena. Poza tym wygrał swoją klasę pojemnościową oraz tytuł GreenEngine of The Year 2009.

 

Volkswagen Golf VI: Szóste wcielenie sukcesu

Skoro coś jest dobre, to po co to zmieniać. Taka myśl zapewne towarzyszyłaprojektantom Volkswagena podczas tworzenia szóstej już generacjinajbardziej popularnego modelu wśród Europejczyków. Dlatego teżnie powinno dziwić, iż Golf VI to w zasadzie ulepszona wersja poprzednika,niż jakaś bardziej radykalna zmiana.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "International Engine of the Year".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017