Wyszukiwałeś:

International X

Truck X

of X

the X

Year X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: International Truck of the Year

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

DAF XF105 zdobywa 'International Truck of the Year 2007'

61. targi pojazdów komercyjnych w niemieckim Hanowerze rozpoczęły siędzisiaj od mocnego uderzenia. Na jednej z najważniejszych imprezmotoryzacyjnych dedykowanej samochodom użytkowym wybrano ciężarówkęroku 2007. Tytuł 'International Truck of the Year 2007' przypadł modelowi DAFXF105.

 

Citaro LE U autobusem roku 2007

Po wręczeniu nagród dla najlepszych vanów i ciężarówek2007 roku przyszła kolej na autobusy. Zaszczytny tytuł "International Busof the Year 2007" przypadł Mercedesowi Citaro LE U.

 

NAIAS 2007 rozpoczęte!

Rozpoczęły się chyba największe i najważniejsze targi motoryzacyjne zaoceaneam. Mowa oczywiście o North American International Auto Show (NAIAS),które w tym roku odbywają się już po raz 19.

 

300-tysięczny DAF z fabryki w Leylandzie

300-tysięczna ciężarówka wyprodukowana w zakładzie montażowym wLeyland Trucks, w Wielkiej Brytanii to DAF XF105, który zakupiła firmaMark Armstrong Transport Limited z Carlisle, zajmującej się przewozemciężkich urządzeń i maszyn.

 

Nowy Actros z tytułem "Truck of the Year 2009"

Podczas Międzynarodowych Targów Pojazdów Użytkowych IAA 2008 wHanowerze dokonano wyboru Ciężarówki Roku 2009. Tytuł"International Truck of the Year 2009" otrzymał nowy Mercedes-BenzActros.

 

NAIAS 2009: W cieniu kryzysu

W dniu wczorajszym, w Detroit, w mieście, które jeszcze do niedawnabezapelacyjnie było uważane za stolicę motoryzacyjnego świata, ruszyłanajwiększa wystawa samochodowa za oceanem - North American International AutoShow (NAIAS).

 

Nowa Scania serii R Samochodem Ciężarowym Roku 2010

Samochody ciężarowe Scania nowej serii R zostały wybrane SamochodemCiężarowym Roku 2010 (International Truck of the Year 2010) – tonajbardziej zaszczytne wyróżnienie w europejskiej branżysamochodów ciężarowych.

 

Jakie auta będą najlepsze za Oceanem?

Już w przyszłym tygodniu ruszy największa na rynku amerykańskim wystawasamochodowa - North American International Auto Show - a wraz z nią poznamyzwycięzców plebiscytu na amerykański samochód roku.

 

International Truck of the Year 2010 dla Scanii R

Przedstawiając nową serią R „Scania wprowadziła na ryneknowoczesny samochód ciężarowy ustanawiający nowe standardy podwzględem zużycia paliwa, własności trakcyjnych i ogólnejwydajności”, powiedział przewodniczący jury Gianenrico Griffini podczasceremonii wręczenia Scania nagrody International Truck of the Year 2010,która odbyła się w centrum badawczo-rozwojowym Scania wSödertälje, w Szwecji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "International Truck of the Year".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017