Wyszukiwałeś:

Internetowy X

Samochod X

Roku X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Internetowy Samochod Roku

Spróbuj też wyszukać: internetowy samochod roku 2009 internetowy samochod roku 2004 internetowy samochod roku 2006

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Jak powstają raporty mojeauto.pl?

Skąd się wzięła idea raportów, na jakiej podstawie tworzone sąrankingi TOP TEN i skąd się biorą - tu znajdziecie odpowiedzi na wszystkiepytania...

 

Ford Focus Internetowym Samochodem Roku 2005!

9 marca, podczas uroczystej gali, ogłoszone zostały wyniki rankinguInternetowy Samochód Roku 2005. Najbardziej popularnym modelem i zwycięzcąokazał się Ford Focus.

 

Internetowe Samochody Używane Roku 2005 w komisie

Mimo iż od wyborów Internetowego Samochodu Używanego Roku 2005 minęłotroszkę czasu postanowiliśmy zweryfikować zaprezentowane wyniki w kategoriiaut używanych z jednym ze sprzedawców detalicznych sieci GEpard.

 

Samochód polskiego Internetu

Już jutro w godzinach wieczornych Internetowa Platforma Motoryzacyjnamojeauto.pl ogłosi wyniki plebiscytu "Internetowy Samochód Roku2007". Będzie to już czwarta edycja jedynego w Polsce konkursu, wktórym to Internauci w oparciu o statystyki oglądalności konfiguratoranowych samochodów vortalu mojeauto.pl dokonują wyborunajpopularniejszego pojazdu w ubiegłym roku.

 

Skoda Fabia Internetowym Samochodem Roku 2007!

Skoda Fabia okazała się najbardziej popularnym modelem w Internecie w 2007roku, zwyciężając w końcowej klasyfikacji rankingu Top Ten mojeauto.pl izdobywając tym samym tytuł Internetowego Samochodu Roku 2007. Kolejne miejscana podium zajęły Honda Civic i Kia cee’d.

 

Po gali Internetowy Samochód Roku 2007

Od finału czwartej edycji konkursu na Internetowy Samochód Rokuupłynęło już trochę czasu. Emocje w większości już opadły. Teraz czasna podsumowania i opinie uczestników, w szczególności tych,którzy mieli to szczęście i w środowy wieczór mieli zaszczytodebrać jedną z nagród.

 

Ford Focus Internetowym Samochodem Roku 2008!

Ford Focus był najbardziej popularnym modelem w Internecie w minionym roku,dzięki czemu już po raz drugi w historii zwyciężył w końcowej klasyfikacjirankingu Top Ten mojeauto.pl, a tym samym zdobył tytuł Internetowego SamochoduRoku 2008. Za plecami pierwszego Focusa znalazły się Honda Civic oraz SkodaFabia.

 

Ford Focus najpopularniejszy + [VIDEO]

Ford Focus okazał się najpopularniejszym modelem w polskim Internecie wminionym już roku i po raz drugi w pięcioletniej już historii plebiscytuzdobył tytuł Internetowego Samochodu Roku.

 

Ford Focus: Duratec vs Duratorq

Ford Focus to bez wątpienia samochód, który jest liderem w swoimsegmencie. Dobra cena, solidne wykonanie, wzorowe właściwości jezdnesprawiają, że auto jest doceniane przez wielu użytkownikówdróg. Dużym zainteresowaniem cieszył się w zeszłym także u naszychużytkowników. Specjalnie dla Państwa porównujemy InternetowySamochód Roku 2008.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Internetowy Samochod Roku".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017