Wyszukiwałeś:

Internetowy X

Samochod X

Roku X

. Znaleziono 242 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Internetowy Samochod Roku

Spróbuj też wyszukać: internetowy samochod roku 2009 internetowy samochod roku 2004 internetowy samochod roku 2006

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 242 wszystkich):

Ford Focus Internetowym Samochodem Roku 2005!

9 marca, podczas uroczystej gali, ogłoszone zostały wyniki rankinguInternetowy Samochód Roku 2005. Najbardziej popularnym modelem i zwycięzcąokazał się Ford Focus.

 

Internetowe Samochody Używane Roku 2005 w komisie

Mimo iż od wyborów Internetowego Samochodu Używanego Roku 2005 minęłotroszkę czasu postanowiliśmy zweryfikować zaprezentowane wyniki w kategoriiaut używanych z jednym ze sprzedawców detalicznych sieci GEpard.

 

Samochód polskiego Internetu

Już jutro w godzinach wieczornych Internetowa Platforma Motoryzacyjnamojeauto.pl ogłosi wyniki plebiscytu "Internetowy Samochód Roku2007". Będzie to już czwarta edycja jedynego w Polsce konkursu, wktórym to Internauci w oparciu o statystyki oglądalności konfiguratoranowych samochodów vortalu mojeauto.pl dokonują wyborunajpopularniejszego pojazdu w ubiegłym roku.

 

Skoda Fabia Internetowym Samochodem Roku 2007!

Skoda Fabia okazała się najbardziej popularnym modelem w Internecie w 2007roku, zwyciężając w końcowej klasyfikacji rankingu Top Ten mojeauto.pl izdobywając tym samym tytuł Internetowego Samochodu Roku 2007. Kolejne miejscana podium zajęły Honda Civic i Kia cee’d.

 

Ford Focus Internetowym Samochodem Roku 2008!

Ford Focus był najbardziej popularnym modelem w Internecie w minionym roku,dzięki czemu już po raz drugi w historii zwyciężył w końcowej klasyfikacjirankingu Top Ten mojeauto.pl, a tym samym zdobył tytuł Internetowego SamochoduRoku 2008. Za plecami pierwszego Focusa znalazły się Honda Civic oraz SkodaFabia.

 

Skoda Octavia Internetowym Samochodem Roku 2009!

W minionym już roku najbardziej popularnym modelem w polskim Internecieokazała się Skoda Octavia, zdobywając tym samym drugi już tytułInternetowego Samochodu Roku w historii konkursu dla Skody. Za plecaminajpopularniejszego modelu w zeszłym roku uplasowały się Volkswagen Golf orazOpel Astra.

 

Skoda Octavia Internetowym Samochodem Roku 2010 - raport

W 2010 roku Skoda Octavia powtórzyła sukces sprzed roku i ponownieokazała się najbardziej popularnym modelem w polskim Internecie, zdobywająctym samym tytuł Internetowego Samochodu Roku 2010. Na podium, tuż za plecamikompaktowej Czeszki, uplasowały się w minionym roku Opel Astra oraz DaciaDuster.

 

Skoda Octavia Internetowym Samochodem Roku 2010!

Wczoraj w godzinach wieczornych odbyła się uroczysta gala, podczasktórej poznaliśmy rozstrzygnięcia konkursu na InternetowySamochód Roku 2010. Tak jak i rok wcześniej, najbardziej popularnymmodelem okazała się Skoda Octavia, która w ostatecznym rankinguwyprzedziła Opla Astrę oraz Dacię Duster. Wśród samochodówużywanych triumfowały dwa Volkswageny – Golf przed Passatem,wyprzedzając Audi A4.

 

Dacia Duster Internetowym Samochodem Roku 2011 ? raport - auta nowe

Po dwóch latach dominacji Skody Octavii w plebiscycie na InternetowySamochód Roku, w minionych dwunastu miesiącach najlepiej sprzedającysię na polskim rynku model musiał uznać wyższość Dacii Duster. Z koleitrzecia w rankingu Kia Sportage miała duży udział w tym, że to koreańskamarka okazała się najpopularniejsza wśród polskich internautóww 2011 roku.

 

Duster i Golf bezkonkurencyjne w 2011 roku

Jak co roku największy polski serwis ogłoszeń motoryzacyjnych ogłasza jakimodel został Internetowym Samochodem Roku 2011 i publikuje statystykidokładnie opisujące nasz rynek. Golf to najbardziej poszukiwanysamochód używany, a Volkswagen jest najczęściej wyszukiwaną marką wserwisie otoMoto.pl. W kategorii aut nowych zwyciężyła Dacia Duster.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Internetowy Samochod Roku".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017