Wyszukiwałeś:

Internetowy X

Samochod X

Uzywany X

Roku X

2005 X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Internetowy Samochod Uzywany Roku 2005

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Chevrolet Aveo internetowym samochodem roku!

W rocznym rankingu Top Ten platformy mojeauto.pl, który jest zestawieniemnajbardziej popularnych modeli w internecie, w ubiegłym roku zwyciężyłChevrolet Aveo wyprzedzając w końcowej klasyfikacji Forda Focusa i SkodęFabię.

 

Ford Focus Internetowym Samochodem Roku 2005!

9 marca, podczas uroczystej gali, ogłoszone zostały wyniki rankinguInternetowy Samochód Roku 2005. Najbardziej popularnym modelem i zwycięzcąokazał się Ford Focus.

 

Internetowe Samochody Używane Roku 2005 w komisie

Mimo iż od wyborów Internetowego Samochodu Używanego Roku 2005 minęłotroszkę czasu postanowiliśmy zweryfikować zaprezentowane wyniki w kategoriiaut używanych z jednym ze sprzedawców detalicznych sieci GEpard.

 

BMW samochodem roku!

Podczas międzynarodowych targów samochodowych w Nowym Jorku wyłonionozwycięzcę konkursu "2006 World Car of the Year". Zostało nimnajnowsze BMW seria 3.

 

14 milionowy VW Passat

Z fabryki Volkswagena w Emden wyjechał wczoraj (27.04) 14-milionowy Passat.Przez wiele lat model ten był najbardziej lubianym samochodem klasy średniej wNiemczech. Jubileuszowy VW Passat Variant Highline (kombi) w kolorze srebrnymnapędzany jest na 4 koła i ma moc 140 KM.

 

Samochód polskiego Internetu

Już jutro w godzinach wieczornych Internetowa Platforma Motoryzacyjnamojeauto.pl ogłosi wyniki plebiscytu "Internetowy Samochód Roku2007". Będzie to już czwarta edycja jedynego w Polsce konkursu, wktórym to Internauci w oparciu o statystyki oglądalności konfiguratoranowych samochodów vortalu mojeauto.pl dokonują wyborunajpopularniejszego pojazdu w ubiegłym roku.

 

Jak sprzedać auto kupione na kredyt?

Zabezpieczenia ustanawiane przez bank komplikują szybką i opłacalnąsprzedaż auta, w momencie kiedy mamy problemy z jego spłatą. Żeby sobie znimi poradzić, trzeba konstruować umowy sprzedaży w specjalny sposób.

 

Focus najlepszym autem używanym

W tegorocznym konkursie o tytuł „Używanego Samochodu Rokuorganizowanym przez magazyn "What Car?" główną nagrodęzdobył Ford Focus.

 

Skoda Octavia Internetowym Samochodem Roku 2010!

Wczoraj w godzinach wieczornych odbyła się uroczysta gala, podczasktórej poznaliśmy rozstrzygnięcia konkursu na InternetowySamochód Roku 2010. Tak jak i rok wcześniej, najbardziej popularnymmodelem okazała się Skoda Octavia, która w ostatecznym rankinguwyprzedziła Opla Astrę oraz Dacię Duster. Wśród samochodówużywanych triumfowały dwa Volkswageny – Golf przed Passatem,wyprzedzając Audi A4.

 

Ile kosztują najpopularniejsze auta używane?

Najczęściej wyszukiwany przez internautów samochód to codzienniewidywany na polskich drogach Volkswagen Golf – wynika z danych otomoto.pl.Za 3-letnie auto tego typu zapłacimy ok. 37 tys. zł. Stawia go to pomiędzyrównież popularnymi VW Passatem a Oplem Astrą. Sprawdziliśmy,które jeszcze modele cieszą się popularnością i za jaką kwotęmożna kupić jedno z nich.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Internetowy Samochod Uzywany Roku 2005".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017