Wyszukiwałeś:

Intrall

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Intrall

Spróbuj też wyszukać: intrall lublin 3 lubo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Nowy model z Lublina

Intrall Polska, producent samochodów dostawczych, zamierza wprowadzić na ryneknastępcę Lublina3. Nowy od podstaw pojazd zaprezentowany zostanie podczaswrześniowych targów w Hanowerze, a już w 2007 roku znajdzie się w oferciefirmy.

 

LUBO - nowa generacja pojazdów z Lublina

Fabryka INTRALL Polska z Lublina wyruszyła na podbój Europy i świata z nowąofertą. Co będzie orężem? "LUBO" - nowoczesny pojazd dostawczy wsegmencie 2.9 t - 4.6 t.Samochód ten został zaprezentowany klientom na targachIAA Hannover we wrześniu 2006r.

 

Nowy Lubo z oferty Intrall

Fabryka Intrall Polska Sp. z o.o. z Lublina wyruszyła na podbój Europy iświata z nową ofertą. Co będzie orężem? Lubo - nowy pojazd dostawczy wsegmencie 2.9 t - 4.6 t.

 

Honker musi być polski

Powiązany z rosyjskim biznesem Intrall Polska przestanie produkować terenowegohonkera używanego przez wojsko. Powód? Ministerstwo Obrony Narodowej chce,żeby auto wytwarzała firma kontrolowana przez polski kapitał.

 

Intrall planuje

Firma Intrall z Lublina planuje w najbliższym czasie wdrożenie nowychtechnologii, a także wprowadzenie na rynek nowej gamy samochodów dostawczych„Lubo”. Obecnie spółka zajmuje się produkcją samochodówdostawczych Lublin 3 we wszystkich możliwych wersjach, a także produkujesamochody terenowe Honker, głównie na potrzeby Wojska Polskiego.

 

Przez silnik Intrall ograniczył produkcję

Zapasy aut oraz brak homologacji na nowy silnik zmusiły spółkę Intrall zLublina do drastycznego ograniczenia produkcji. W styczniu i lutym spółkawyprodukowała zaledwie 6 lublinów, co oznacza spadek w porównaniu z ubiegłymrokiem o 97,8 proc.

 

Koniec Intralla

Sąd rejonowy w Lublinie zadecydował o ogłoszeniu upadłości lubelskiegoproducenta samochodów, firmy Intrall Polska. Powodem tej decyzji był ogromnydług i niewypłacalność firmy.

 

Nie ma chętnych na majątek Daewoo i Intralla

Czy jest szansa na wznowienie w naszym kraju produkcji Lublinów iHonkerów? Na razie się na to nie zanosi. Majątki należące kiedyś doDaewoo Motor Polska i firmy Intrall czekają na nowych właścicieli, jednak wprzetargach na ich sprzedaż nikt nie startuje.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017