Wyszukiwałeś:

Iran

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Iran

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Wątek na forum: Rosja to nie Europa

rosja to dziki wschód ~franek

 

Wątek na forum: Iran wstrzymuje produkcję części aut

3 LITRY A CO DRUGI JEźDZI TOYOTą LC 4.7 MOżE 3 WIADRA? NA ROZRUCH + KLIMA I żEBY PRZEJECHAć NA DRUGą STRONę ULICY ~ALESSIA

 

Wątek na forum: Rolls-Royce dla Środkowego Wschodu

[do szkoły!!!] Chyba chodzi o BLISKI WSCHÓD - ang. MIDDLE EAST a nie ŚRODKOWY... za Wiki: Środkowy Wschód - nazwa stosowana dla określenia regionu Azji położonego od Wyżyny Irańskiej, po ujście Gangesu i Bajkał i obejmującego część Iranu, Afganistan, Pakistan, Indie, Nepal, Tybet, Chiński Turkies...

 

Rumuńskie centrum Renault

Renault zamierza utworzyć "Renault Tecno Romania" –specjalistyczny oddział zajmujący się inżynierią samochodową imechaniczną.

 

Ponad ćwierć miliona Loganów

Pod koniec maja liczba wyprodukowanych egzemplarzy modelu Dacia Logan wnajwiększej fabryce koncernu, w rumuńskiej miejscowości Pitesti, osiągnęłapoziom 250 tysięcy.

 

Dookoła Afryki z Pandą

Dwoje podróżników: Jolanta Czupik oraz Dominik Stokłosa, zamierzająprzebyć dystans prawie 70 tysięcy kilometrów, aby zaliczyć wyprawę "FiatPanda Cross around Africa 2007", która została zorganizowana przez Fiat AutoPoland. Będzie to pierwsza próba przejechania samochodem dookoła Afryki.

 

"Miejski wędrownik" za 68.500 złotych

Wczoraj w warszawskiej Fortecy odbyła się premiera samochodu, który będziekolejną bardzo ciekawą pozycją wypełniającą niszę o nazwie crossover.Mowa jest tutaj o modelu Nissan Qashqai. Samochód jest już dostępny wsprzedaży, a jego najtańsza wersja będzie kosztować 68.500 złotych.

 

Komu zależy na windowaniu cen paliw?

Kraje OPEC (Organization of the Petroleum Exporting Countries), największykartel dyktujący ceny ropy naftowej, od wielu lat utrzymuje dyktatorskąstrategię sprzedaży: dać tyle by importer przeżył, nadmiar jestświadectwem rozpusty. Sytuacja powtarza się cyklicznie, jak powodzie ihuragany na świecie. Ale nie jest to wina szejków kontrolującychświatowe wydobycie ropy, poziomu cen i opłat eksploatacyjnych. Dzisiajdochodzą inne czynniki tzw. ryzyka.

 

Konkurent Logana z... Iranu

Irański producent samochodów Iran Khodoro Industrial Group (IKCO)oficjalnie przedstawił swój drugi, w pełni autorski model. Auto nazywasię Runna i w Europie mógłby konkurować na przykład z Dacią Logan,od której jest bez wątpienia ładniejszy.

 

Wątek na forum: Prace na A2 ruszają z wielkim hukiem

autostrada olimpijka budowa rozpoczeto w latach 70 i po zbudowania kilku odcinków prace przerwano.Między innymi wybudowano odcinek z Poznania do Wrzesni obecnie bedący częścia trasy A2 Tamten do Konotopy miał minej szczęscia ale projekt powstał który został czsciowo wykorzystany przy projektowan...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017