Wyszukiwałeś:

Isetta

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Isetta

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Tanie auta nie przyjmą się w Europie

Wyścig o wyprodukowanie najtańszego samochodu seryjnego na świecierozpoczął się. Czy zatem po SUV-ach świat czterech kółek ogarniekolejna moda, tym razem na kupno tanich aut? Być może tak, ale nie w Europie.

 

Targi AMI Lipsk rozpoczęte!

W dniu dzisiejszym dniem prasowym rozpoczęły się targi motoryzacyjne AutoMobil International (AMI) w Lipsku. Tegoroczna, 18. już edycja wystawysamochodowej odbędzie się pod hasłem "Oglądaj. Podziwiaj. Testuj."i potrwa od 5 do 13 kwietnia.

 

Smart ForTwo plus dwóch

Marka Smart, której gama została zredukowana do jednego modelu, niebawemmoże znów się poszerzyć. Według doniesień koncern Daimlerprzygotowuje przedłużoną wersję ForTwo+2.

 

Isetta odrodzi się w Wielkiej Brytanii

Tym samochodem BMW zamierza zrobić mały powrót do przyszłości. Dotego celu zaprosiło do współpracy specjalistów z brytyjskiegoUniwersytetu w Bath, z którymi stworzy gamę dwu-, trzy- iczterokołowych pojazdów miejskich.

 

i-Setta czwartą marką BMW Group

Zarząd BMW wydał oficjalny komunikat w sprawie nowej marki, któradołączy do grupy BMW. Marka i-Setta będzie produkować małe miejskiesamochody nawiązujące do legendarnego, niemieckiego modelu z przeszłości.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017