Wyszukiwałeś:

Isofix

. Znaleziono 449 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Isofix

Spróbuj też wyszukać: isofix ford focus 2003 iso fix system isofix

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 449 wszystkich):

Daewoo/Chevrolet Lacetti

Nowe Lacetti jest kontynuacją ofensywy produktów GM DAT (Daewoo AutoTechnology) na rynku europejskim. Pięciodrzwiowy hatchback jest drugimpojazdem, po sedanie, w nowej serii samochodów kompaktowych.

 

Fiat Idea wjeżdża do Polski

W marcu (11-13.03 Drzwi Otwarte) w polskich salonach Fiata pojawi się wsprzedaży Fiat Idea. Ten minivan oferowany będzie w początkowej fazie wdwóch wersjach silnikowych oraz dwóch pakietach wyposażenia.

 

Skoda Octavia: Jej WIELKOŚĆ Octavia II

Jak sprawuje się silnik FSI?, jak Octavia radzi sobie podczas szybkiej jazdyautostradą? i ile miejsca znajdzie w nim dla siebie rodzina? Przeczytaj o tym wnajnowszym teście mojeauto.pl.

 

Skoda Fabia: Mała czeska rakieta

Po tym jak zespół redakcyjny testował nową Octavię drugiej generacji,na jazdy do Mojeauto.pl trafiła jej mniejsza siostra. Starsza wiekiem Fabiaprzeszła w zeszłym roku operację plastyczną, co korzystnie wpłynęło najej wizerunek.

 

Foteliki dziecięce: Które są bezpieczne, a które zawodzą?

Specjalnie na prośbę naszych Czytelników zdecydowaliśmy sięodświeżyć temat dotyczący bezpieczeństwa dziecięcych fotelików. Woparciu o wyniki tegorocznego testu niemieckiego automobilklubu ADACpostanowiliśmy sprawdzić, które produkty zagwarantują pociechomodpowiedni komfort i bezpieczeństwo, a których zakupu lepiej unikać.

 

Polski fotelik robi furorę

Choć obecnie nie możemy poszczycić się żadnym polskim samochodem (niemówimy tu o modelach wytwarzanych w polskich fabrykach zagranicznychkoncernów), to w wielu okołomotoryzacyjnych dziedzinach już mamy dużowięcej powodów do chwalenia się. Jednym z nich jest dziecięcy foteliksamochodowy Ramatti z innowacyjnym systemem pasów krzyżowych.

 

Volvo wprowadza własne foteliki

Volvo wprowadza na rynek trzy nowe rodzaje fotelików dla dzieci w wiekuod 0 do 10 lat. Spełniające najbardziej surowe kryteria bezpieczeństwafoteliki będą dostępne w sprzedaży już latem br.

 

Ramatti – polski ekspert w fotelikach

Ramatti – polski producent fotelików samochodowych dla dziecibuduje nowy zakład produkcyjny w Lublinie na terenie Mieleckiej SpecjalnejStrefy Ekonomicznej. Od 2009 roku firma  rozpoczęła seryjną produkcjęfotelika Ramatti Formula Isofix z nowatorskim systemem pasów krzyżowych.Realizowana inwestycja ma pozwolić na potrojenie mocy produkcyjnych.

 

Więcej wadliwych fotelików dziecięcych

Rozwój fotelików dziecięcych znowu stanął w miejscu. Takiewnioski można wyciągnąć z ostatniego testu ADAC. Żadne z 22 przetestowanychsiedzisk nie otrzymało od niemieckiego automobilklubu najwyższej notyjakościowej.

 

Fotelik samochodowy - najważniejsze wyposażenie auta

Choć nie znajdziemy go na liście ani standardowego, ani dodatkowegowyposażenia samochodu, to w pewnym okresie staje się niezbędnym i jednym znajważniejszych elementów wyposażenia, jaki znajdziemy w aucie. Mowa tuo foteliku samochodowym, którego głównym zadaniem jestzapewnienie bezpiecznego i komfortowego podróżowania dla naszychmilusińskich.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017