Wyszukiwałeś:

Italdesign

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Italdesign

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Daewoo/Chevrolet Lacetti

Nowe Lacetti jest kontynuacją ofensywy produktów GM DAT (Daewoo AutoTechnology) na rynku europejskim. Pięciodrzwiowy hatchback jest drugimpojazdem, po sedanie, w nowej serii samochodów kompaktowych.

 

Daihatsu o sportowych ambicjach

Obok bardziej rodzinnego modelu Materia, Daihatsu na swoim stoisku w Paryżuzaprezentuje także, przygotowany wspólnie z firmą stylistyczną Italdesign,prototypowy model D-Compact X-Over.

 

Landwind Van już w listopadzie

Chiński producent samochodów Landwind planuje uruchomienie sprzedaży wEuropie swojego nowego modelu z segmentu MPV. Auto o nazwie "Fashion"u dealerów pojawi się w listopadzie bieżącego roku, jednak już zaniespełna tydzień zostanie zaprezentowane na salonie samochodowym w Paryżu.

 

Brilliance - pierwsza chińska marka w Europie

Brilliance Jinbei Automobile jest pierwszą chińską marką samochodową,która zaprezentowała swoje modele podczas targów motoryzacyjnychw Genewie.

 

Fiat Sedici: Włoch z japońskim rodowodem

Po niedawnym renesansie, włoska marka postanowiła poeksperymentować isprawdzić się na nowym gruncie. Krokiem ku temu był mariaż Fiata zjapońskim Suzuki, w wyniku którego powstał model Sedici, brat bliźniakSX4. Auto stworzone z myślą o ludziach aktywnych, reprezentujące całkiemnowy segment crossover.

 

Matiz kiedyś i dziś

W listopadzie FSO sprzedała sześć egzemplarzy modelu Matiz. Aż trudnouwierzyć, że jeszcze kilka lat temu był to samochód liczący się wścisłej czołówce liderów polskiego rynku motoryzacyjnego.

 

BMW M1 Hommage: w hołdzie legendzie

Kto dziś pamięta jeszcze ten samochód? BMW M1 był pierwszymsupersportowym modelem bawarskiego koncernu, wyprodukowanym przezspółkę-córkę - BMW Motorsport GmbH. Od momentu jego debiutumija właśnie 30 lat i z tej to okazji powstał koncepcyjny M1 Hommage.

 

Na złość ekologom

Istnieją samochody lub ich projekty, na promocję których nie zużytomilionowych budżetów marketingowych, wobec czego nie są co dzieńeksponowane we wszystkich możliwych mediach, a mają bardzo duży wpływ nakształtowanie się trendów w motoryzacji. Jednym z takich aut jestzaprojektowane przez Giugiaro Quaranta, które pali 7,1l/100km ipotrzebuje tylko 4,05s do setki.

 

Trzy interpretacje Alfy 159

W tym roku Alfa Romeo obchodzi swoje setne urodziny. Z tej okazji na targach wGenewie zostaną zaprezentowane trzy wersje koncepcyjne model 159. Będąukazywać trzy kierunki, w których może pójść nowa generacjamodelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017