Wyszukiwałeś:

Iveco X

Poland X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Iveco Poland

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Polska jakość z TRW

TRW Automotive należy do czołówki dostawców aktywnych ipasywnych systemów bezpieczeństwa dla przemysłu motoryzacyjnego.Organizacja TRW w Polsce posiada cztery placówki reprezentujące jejróżne dywizje.

 

Magnetto Wheels zakupił lubelską kołownię

Magnetto Wheels, lider w produkcji felg samochodowych w Europie, zainwestował wlubelską kołownię. Włoski inwestor za 14 mln zł odkupił zakład odsyndyka masy upadłościowej Daewoo Motor Polska.

 

Ostre przyspieszenie Lancera

Takiego spektakularnego awansu w historii rankingu Top Ten mojeauto.pl jeszczenie było. W kwietniu awans aż o 31 miejsc i to od razu na czwartą pozycjęzanotował Mitsubishi Lancer. Po dłuższej przerwie na pierwszym miejscuponownie zaś znalazł się Ford Focus.

 

Obniżki cen motorem napędowym Toyoty

O tym, że przy zakupie samochodu, szczególnie nowego, decydującą rolęodgrywa cena, wiadomo nie od dziś. Lipiec był tego doskonałym potwierdzeniem.Obniżki cen, na jakie zdecydowała się Toyota, spowodowały ogromny wzrostzainteresowania modelami tej marki, co widać po wynikach rankingu Top Tenmojeauto.pl.

 

Udany atak Lancera

Mitsubishi Lancer, znany ze swoich rajdowych koneksji za sprawą wersji Evo,przypuścił atak również na pozycję lidera rankingów Top Tenmojeauto.pl. I choć nie udało mu się awansować na pierwszą pozycję, tojednak miejsce na podium tuż za Octavią to i tak najlepszy w historii wynikMitsubishi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Iveco Poland".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017