Wyszukiwałeś:

J X

D X

Power X

and X

Associates X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: J D Power and Associates

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Jaguar znowu najlepszy

Po raz kolejny punkty dealerskie Jaguara w Stanach Zjednoczonych okazały sięnajlepsze ze wszystkich obecnych na amerykańskim rynku. Badania przeprowadzoneprzez firmę 'J.D. Power and Associates' sprawdzały poziom zadowoleniaklientów ze świadczonych usług przez różne markowe salony.

 

Raport niezawodności

W badaniu J.D Power and Associates Initial Quality Study zajmującym sięsprawdzaniem niezawodności samochodów na szycie rankingu uplasowało sięPorsche, a tuż za nim znalazł się wieloletni triumfator Lexus. Była to jdwudziesta edycja tego rankingu.

 

Kia Sorento lepsza niż dotąd

Odświeżona wersja zdobywającego różne nagrody oraz uznanie w świeciesamochodu KIA Sorento pojawiła się właśnie na targach motoryzacyjnych wWielkiej Brytanii.

 

Sukces Kia w badaniu J.D.Power

Tegoroczne badanie jakości początkowej (Initial Quality Study - IQS) okazałosię sukcesem dla marki Kia. Po raz pierwszy w historii koreański producentuzyskał notę przekraczającą średnią dla branż.

 

J.D. Power: Porsche ponownie najlepsze

Samochody Porsche AG, spełniają w USA najwyższe wymagania dotyczącejakości. Tak wykazała najnowsza ankieta „Initial Quality Study”,przeprowadzona przez amerykański instytut badania rynku J.D. Power.

 

Buick i Jaguar najbardziej niezawodne w USA

Według najnowszego rankingu najbardziej niezawodnych samochodówprzeprowadzonych przez J.D. Power and Associates na czele znalazły się ex equomarki Buick oraz Jaguar.

 

Klienci są zadowoleni z nowej Laguny

W badaniu satysfakcji właścicieli samochodów na rynku niemieckim,przeprowadzonym przez J.D. Power we współpracy z Auto Test, RenaultLaguna zajęła pierwsze miejsce w klasie wyższej-średniej przed ToyotąPrius, Hondą Accord oraz Mazdą 6.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "J D Power and Associates".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017