Wyszukiwałeś:

Jakub X

Farys X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Jakub Farys

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

PZPM w miejsce ZM SOIS

Na przełomie listopada i grudnia br. Związek Motoryzacyjny SOIS rozpoczynanowy etap swojej blisko 15-letniej działalności. Zmianie ulega nazwa i logotyporganizacji. Działając pod nową nazwą: Polski Związek PrzemysłuMotoryzacyjnego i z nowym logo, instytucja zamierza zintensyfikować swojedziałania tak, aby jeszcze skuteczniej realizować statutowe zadania.

 

Czy będą dopłaty do nowych aut?

Spora grupa państw europejskich już stara się przeciwdziałać kryzysowi,wprowadzając różnego rodzaju zachęty do kupna nowych aut. U nas, jakna razie, przede wszystkim rozmawia się nad różnymi rozwiązaniami, akonkretów ciągle brak. Jest jednak światełko w tunelu i być może nawiosnę pakiet ustaw antykryzysowych wejdzie już w życie.

 

Pomogą branży motoryzacyjnej?

17 lutego bieżącego roku odbyła się konferencja poświęcona perspektywomrynku motoryzacyjnego w Polsce i kondycji firm działających w tym sektorze.Podczas dyskusji poruszono m.in. temat rozwiązań dla przemysłumotoryzacyjnego, przygotowywanych przez Ministerstwo Gospodarki.

 

Długi firm transportowych rosną

Terminowa spłata zobowiązań dla coraz większej grupy firm transportowychstaje się poważnym problemem. Jak wynika z badań firmy Euler Hermes, poziomzłych długów, tj. rozliczeń najbardziej przeterminowanych ipraktycznie niemożliwych do ściągnięcia w branży transportowej, zwiększyłsię do 20 proc – czytamy w Rzeczpospolitej.

 

Naprawa szkód na podstawie faktur?

Po raz kolejny problematyka dokumentowania naprawy szkody fakturami trafia doSejmu. Za zmianą systemu likwidacji szkód komunikacyjnych opowiadająsię głównie przedstawiciele organizacji skupiających warsztatysamochodowe, także te autoryzowane, z kolei za odrzuceniem tych propozycji jestbranża ubezpieczeniowa.

 

Czy branża motoryzacyjna obroni się sama?

Pomoc ze strony państwa, uruchomienie środków publicznych nastąpidopiero wówczas, gdy sektor motoryzacyjny sam nie upora się z trwającymkryzysem. Takie stanowisko Ministerstwa Gospodarki można było usłyszeć nazakończonym właśnie Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach.

 

Perspektywy polskiej motoryzacji

Strategie działania dla polskiego przemysłu samochodowego, metody napędzaniapopytu i zwiększania konkurencyjności, były głównym tematem panelu„Motoryzacja” podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego wKatowicach.

 

Jakub Faryś prezesem PZPM

Jakub Faryś ma wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, jestekspertem oraz znawcą zagadnień dotyczących branży. Od początku swojejkariery zawodowej jest związany z motoryzacją.

 

Z premierem Pawlakiem o problemach polskiej motoryzacji

Kwestie związane z pełnym odliczeniem VAT, zastąpienie akcyzy przez podatekekologiczny oraz leasing konsumencki to najczęściej pojawiające się problemybranży motoryzacyjnej, które również pojawiły się przy okazjispotkania premiera Pawlaka z przedstawicielami branży motoryzacyjnej w naszymkraju.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Jakub Farys".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017