Wyszukiwałeś:

Janusz X

Kulig X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Janusz Kulig

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Pomnik Kuliga i Bublewicza odsłonięty na "kostce" walimskiej

Pomnik dwóch wybitnych polskich rajdowców: najbardziejutytułowanego Mariana Bublewicza i trzykrotnego mistrza Polski Janusza Kuligaodsłonięto w sobotę przy wyjeździe z Walimia - informuje Gazeta WyborczaWrocław.

 

Do mistrzostwa Europy zabrakło 2 punktów

Michał Sołowow z pilotem Maciejem Baranem zdobyli w niedzielę tytułrajdowych wice-mistrzów Europy. Polacy swój sukcesprzypieczętowali w ostatniej rundzie cyklu, zajmując trzecie miejsce wefrancuskim Rajdzie Antibes. Duetowi startującemu w Peugeocie 207 S2000zabrakło zaledwie dwóch punktów do lidera klasyfikacji, WłochaLuci Rossettiego.

 

RME: "Życiówka" Sołowowa

Wicemistrzowie Europy Michał Sołowow i Maciek Baran (Peugeot 207 S2000)wygrali Istanbul Rally – drugą rundę Rajdowych Mistrzostw Europy. Byłoto drugie w historii zwycięstwo Polaków w tureckim rajdzie.

 

Rathe: "Jestem zdziwiony decyzją Subaru"

"Pragnę poinformować, że dwa dni po wygranym Rajdzie Elmot dowiedziałemsię od dyrekcji SPRT, w sposób co najmniej dziwny, że nie pojadę zKajetanem Kajetanowiczem dalszej części sezonu. W zasadzie nie podano mikonkretnych powodów" - mówi w oświadczeniu dotychczasowyjego pilot, Jacek Rathe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Janusz Kulig".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017