Wyszukiwałeś:

Janusz X

Piechocinski X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Janusz Piechocinski

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Inwestycje i środowisko

Konflikt o lokalizację obwodnicy Augustowa w dolinie Rospudy na dobrą sprawępokazał, że niemożliwa jest racjonalna bez emocji i epitetów debatamiędzy ekologami i inwestorami. Każda ze stron okopała się na swoichpozycjach zapominając, że często prawda leży po środku.

 

Szansa na lepsze podwarszawskie drogi

Jakie w perspektywie najbliższych lat są szanse usprawnienia połączeńkomunikacyjnych regionu otwockiego ze stolicą oraz rozwoju sieci transportowej?Szansa istnieje – na pewno tworzą ją dostępne dla regionu mazowieckiegośrodki funduszy Unii Europejskiej, przyznane w perspektywie budżetowej2007-2013. Wykorzystanie tej szansy jednak nie będzie łatwe.

 

Drogi potrzebują zmiany procedur i szczęścia

Zespół Doradców Gospodarczych TOR przygotował zestawieniewszystkich robót drogowych w woj. mazowieckim, które powinnyzostać wykonane na mistrzostwa EURO2012. Okazuje się, że drogowcy zdążą naczas tylko przy dużej dozie szczęścia lub radykalnych zmianach procedurzwiązanych z wydawaniem decyzji administracyjnych.

 

Między lipcem a wrześniem, czyli jak kurczy się drogowa kasa

Choć budowa dróg w naszym kraju "ślimaczy się"niemiłosiernie, jakoś trudno znaleźć zapowiedź przyspieszenia w tymtemacie. Jeszcze w lipcu Minister Transportu obiecywał, iż na inwestycjedrogowe oraz infrastrukturalne w latach 2007-2015 przeznaczonych zostanie 164mld zł, a tymczasem we wrześniu ta kwota skurczyła się do 126 mld zł. O tymbłyskawicznym uszczupleniu kasy drogowej pisze w swoim BLOGu JanuszPiechociński.

 

Inwestycje w infrastrukturę złagodzą kryzys

10 marca bieżącego roku w Warszawie odbyła się debata, która miałapomóc w szukaniu odpowiedzi na pytanie, czy inwestycje w infrastrukturętransportową mogą złagodzić skutki kryzysu. Aby było to możliwe, trzebazmobilizować do działania zarówno administrację publiczną, jak ipotencjalnych wykonawców.

 

Tiry na tory za miliard złotych

PKP Cargo chce przewozić na platformach ciężarówki kursujące zzachodu na wschód Europy - informuje Gazeta Prawna. Spółka ijednocześnie operator projektu „Tiry na tory” domaga się jednakwsparcia państwa, bo bez sporych inwestycji w infrastrukturę projekt zdaniemekspertów nie ma szans na realizację.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Janusz Piechocinski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017