Wyszukiwałeś:

Japonia

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Japonia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Mała Japonia w Jelczu-Laskowicach

W październiku 2004 r. firma NTK Technical Ceramics Polska inwestując 21 mln.zł otworzyła fabrykę w Jelczu-Laskowicach, na terenie Wałbrzyskiej SSE.Latem b.r. produkcję rozpocznie tu także nowy zakład należący do AccurommCentral Europe.

 

Japanese Component Buyers Exhibition

Targi Japanese Component Buyers Exhibition (JCBE) mają na celu umożliwienienawiązania współpracy pomiędzy europejskimi dostawcami, a firmamijapońskimi obecnymi w Europie. Pierwsza edycja targów odbyła się w lutym wPradze a druga miesiąc później w Budapeszcie.

 

Utytułowany Swift

Nowy Suzuki Swift został Samochodem Roku 2006 w Japonii, tytuł ten przyznanyzostał przez dziennikarzy motoryzacyjnych i analityków rynku ( AutomotiveResearchers & Journalists Conference of Japan - RJC COTY). Podobny wynikosiągnął także w Islandii.

 

Rośnie produkcja Toyoty w Wałbrzychu

Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu rozpoczęła produkcję 1.0litrowego silnika benzynowego oraz manualnych skrzyń biegów do nowego modeluToyoty Yaris. Tym samym możliwości produkcyjne fabryki zwiększyły się z 850do 930 tysięcy sztuk podzespołów rocznie.

 

Phantom liderem

Rolls-Royce Phantom kolejny rok potwierdził pozycję lidera w segmencienajbardziej luksusowych aut. W zeszłym roku po raz pierwszy Phantom zostałsprzedany na polskim rynku.

 

Japonia ponownie zwiększyła produkcję aut

Dzięki poszerzeniu eksportu o kolejne rynki, Japonia mogła odnotowaćzwiększenie całkowitej produkcji samochodów w roku ubiegłym. W ciągu12 miesięcy 2006 roku Nippon zdołał zbudować 11,5 mln aut, o 6,3% więcejniż w analogicznym okresie roku 2005.

 

Lexus GS 450h i Infiniti G37: Japonia szturmuje! (VIDEO-TEST)

Choć podczas II Wojny Światowej Niemcy i Japonia należały do tej samej osipaństw walczącej z aliantami, to teraz zaciekle rywalizują ze sobą napoletku motoryzacyjnym. Odmłodzony Lexus GS 450h i zupełnie nowe na StarymKontynencie Infiniti G37, to dwa modele z Kraju Kwitnącej Wiśni, którezamierzają zaatakować pozycje trzech wielkich, prestiżowych koncernówz Niemiec - BMW, Audi oraz Mercedesa.

 

Leaf, czyli elektryczny Nissan

Przed kilkoma dniami opublikowaliśmy pierwsze informacje o elektrycznym modeluNissana, który do sprzedaży trafi już w przyszłym roku. Dziś znamyjuż więcej szczegółów, w tym i nazwę modelu, którabrzmieć będzie Leaf.

 

WRC 2010: 13 rajdów bez Polski

FIA opublikowała dzisiaj oficjalny kalendarz Rajdowych Mistrzostw Świata WRCna sezon 2010. Nowość to Rajd Bułgarii, który zadebiutuje w tejnajwyższej serii rozgrywek. W wyniku systemu rotacyjnego w przyszłym sezonie wWRC nie będzie Rajdu Polski.

 

Premiery eko-aut przyszłości

Kilka dni temu przedstawiliśmy nowości samochodowe na rok 2010. Terazprezentujemy zestawienie samochodów przyjaznych środowisku, którew ciągu najbliższych lat mają zdominować rynek motoryzacyjny na świecie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017