Wyszukiwałeś:

Jari X

Matti X

Latvala X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Jari Matti Latvala

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

WRC: Loeb nowym liderem

Francuz Sebastien Loeb tuż przed końcem tegorocznego sezonu został nowymliderem Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata WRC i stoi przed ogromnąszansą wywalczenia swojego czwartego tytułu. Kierowca Citreona C4 WRC wubiegły weekend wygrał asfaltowy Rajd Irlandii i przed ostatnią eliminacjąma nad swoim najgroźniejszym rywalem, Finem Marcusem Groenholmem (Ford FocusWRC) 6 punktów przewagi.

 

WRC: Latvala za Groenholma

Fabryczny zespół Forda (Ford World Rally Team) znalazł już następcęMarcusa Groenholma, który poprowadzi w przyszłym sezonie rajdowegoFocusa WRC. Wicemistrza świata z 2007 roku, który zdecydował sięzakończyć karierę zastąpi jego rodak, 22-letni Jari-Matti Latvala.

 

WRC: 22-latek wygrywa Rajd Szwecji

Jari Matti Latvala to obecnie najmłodszy zwycięzca eliminacji zaliczanej docyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata. 22-letni, fiński kierowcafabrycznego zespołu Forda był najszybszy podczas zakończonego w ubiegływeekend Rajdu Szwecji, drugiej rundy tegorocznego sezonu WRC.

 

WRC: Ford dominuje w Turcji... taktycznie

Fabryczny kierowca Forda, Fin Mikko Hirvonen był najszybszy podczas RajduTurcji, ósmej rundy rajdowych mistrzostw świata WRC. Na drugim miejscuuplasował się jego rodak i kolega z zespołu Jari-Matti Latvala. Broniącymistrzowskiego tytułu Francuz Sebastien Loeb z ekipy Citroena był trzeci.

 

WRC: Latvala ograł Mistrza Świata

Fin Jari-Matti Latvala (Ford Focus WRC) wygrał Rajd Sardynii, szóstąeliminację Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. Po raz pierwszy od początku tegosezonu zwycięzcą nie został Sebastien Loeb, który ostateczniezakończył szutrową rundę poza podium.

 

Rajd Polski: Śmietanka WRC + Hołowczyc

Na liście zgłoszeń Rajdu Polski, rozgrywanego w formule Rajdowych MistrzostwŚwiata 2009 znalazły się nazwiska 55 załóg. Wśródczołówki czempionatu z Sebastienem Loebem na czele, jedynym Polakiemktóry wystartuje w aucie klasy WRC będzie Krzysztof Hołowczyc.Olsztynianin pojedzie Fordem Focusem WRC ze stajni Stobart VK Motorsport.

 

Rajd Polski: Ford testuje na Mazurach

Kolejny i ostatni z dwóch zespółów fabrycznych mającychrealne szanse na sięgnięcie po tytuł mistrzowski WRC rozpoczął testy przedRajdem Polski. Po Citroenie, na mazurskich szutrach unosi się kurz za FocusamiWRC Jari-Matti Latvala i Mikko Hirvonena.

 

Rajd Polski: Nowy lider WRC, nowy rekord Hołka

Mikko Hirvonen powtórzył sukces z Grecji i drugi raz z rzędu sięgnąłpo zwycięstwo w rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. 29-letni Fin pewniewygrał ORLEN Platinum 66. Rajd Polski. Było to dla niego dziewiątezwycięstwo w najważniejszym na świecie rajdowym serialu. Krzysztof Hołowczyczanotował najlepszy występ w WRC w historii, dojeżdżając na szóstejpozycji.

 

Rajd Australii: Latvala na czele

Jari-Matti Latvala (Ford Focus) prowadzi po pierwszym etapie Rajdu Australii,dziesiątej eliminacji samochodowych mistrzostw świata. Fiński kierowcawyprzedza zaledwie o 2,2 s Francuza Sebastiena Ogiera (Citroen C4).

 

WRC: Ford odbudował wrak, a Latvala nim wystartuje

12-krotne dachowanie na dystansie 200 m. Tak mniej więcej wyglądałanajpoważniejsza kraksa Jari-Matti Latvali w ubiegłorocznym Rajdzie Portugalii.Choć wówczas z samochodu został wrak, teraz ten sam model wystartuje wRajdzie Szwecji, otwierającym sezon 2010 w WRC.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Jari Matti Latvala".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017