Znaleziono w kategoriach:

Wyniki wyszukiwania dla: Jarno Trulli

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

F1: "Podiumogenny" Kubica

System trójkowy Roberta Kubicy. Polak zajął trzecie miejsce w GrandPrix Bahrajnu, trzeciej eliminacji mistrzostw świata Formuły 1. To trzeciepodium Polaka w karierze i kolejny wielki sukces po drugim miejscu dwa tygodnietemu w Malezji. W niedzielę Kubica przegrał tylko z kierowcami a raczejtechnologią szybszych bolidów Ferrari.

Kubica trzeci i... prawie trzeci

Niedzielny wyścig o Grand Prix Europy rozegrany na torze w Walencji był bardzoudany dla polskiego kierowcy. Pewna jazda i piąte podium w tym sezoniesprawiła, że w generalnej klasyfikacji Kubica traci tylko dwa punkty dotrzeciego Raikkonena.

F1: Świetny Kubica!

Nieoczekiwane wydarzenia na starcie oraz błędy i inne kłopotynajgroźniejszych rywali spowodowały, że startujący z szóstej pozycjiRobert Kubica na metę przyjechał tylko za Alonso. I wciąż ma realne szansenawet na tytuł mistrzowski.

F1: Kto nie wykupi licencji, ten nie wystąpi w GP Australii!

Końca wojny o nowe licencje F1 niestety nadal nie widać. A Max Mosley tylkozaostrza konflikt. - "Możliwe że będziemy mieć cichy piątek wMelbourne..." - mówi szef Formuły 1.

F1: Sensacja w Melbourne i dramat Kubicy

Jeszcze na trzy okrążenia przed metą Robert Kubica miał duże szanse zostaćbohaterem i wygrać inauguracyjną sezon 2009 Grand Prix Australii. Niestety,jadący wtedy na trzeciej pozycji Polak wziął się za wyprzedzanie SebastianaVettela. Inauguracyjny wyścig w Melbourne wygrał Jenson Button z BrawnGP-Mercedes, zespołu debiutującego w F1.

GP Bahrajnu: Button razy trzy, Kubica razy nic

Lider klasyfikacji generalnej Formuły 1 Brytyjczyk Jenson Button z zespołuBrawn GP wygrał wyścig o Grand Prix Bahrajnu, czwartą eliminację mistrzostwświata. Robert Kubica (BMW-Sauber) zajął 18., przedostatnie miejsce.

GP Hiszpanii: Kubica z trzecim czasem, 1. trening dla Buttona

Robert Kubica uzyskał 3. czas pierwszego treningu przed niedzielnym Grand PrixHiszpanii - 1.22,221. Najlepszy czas wykręcił lider klasyfikacjikierowców Brytyjczyk Jenson Button z Brawn GP - 1.21,799.

F1: "Baby-Schumacher" znów wygrywa

Sebastian Vettel wygrał wyścig o Grand Prix Japonii na torze Suzuka. DrugiBył Jarno Trulli, trzeci Lewis Hamilton. Polak Robert Kubica uplasował się nadziewiątej pozycji.

F1: Lotus podał skład

Jarno Trulli i Heikki Kovalainen to kierowcy, którzy będą tworzyćskład zespołu Lotus w przyszłorocznych wyścigach Formuły 1. Lotus to jedenz czterech nowych zespołów w MŚ Formuły 1 zapowiedzianych na sezon2010.

F1: Lotus jak za czasów Chapmana

Głęboka zieleń złamana żółtymi pasami. Tak prezentuje się nowybolid zespołu Lotus F1 Racing, który barwami nawiązuje do danwegozespołu British Racing Green, startującego w Formule 1 z sukcesami w latach50- i 60-tych.

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Jarno Trulli".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017