Wyszukiwałeś:

Jaroslaw X

Baran X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Jaroslaw Baran

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Loeb po raz piąty

Sebastien Loeb ponownie okazał się najszybszy w całej stawce kierowcówrajdowych podczas siódmej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata- Rajdzie Sardynii. Aktualny mistrz świata wygrał już piąty rajd z rzędu ijest na dobrej drodze do obrony czempionatu.

 

RME: "Życiówka" Sołowowa

Wicemistrzowie Europy Michał Sołowow i Maciek Baran (Peugeot 207 S2000)wygrali Istanbul Rally – drugą rundę Rajdowych Mistrzostw Europy. Byłoto drugie w historii zwycięstwo Polaków w tureckim rajdzie.

 

Rajd Lotos: 43 załogi na liście

Organizatorzy 5. Rajdu Lotos Baltic Cup zaprezentowali oficjalną listęzgłoszeń drugiej rundy Rajdowych Mistrzostw Polski. Widnieją na niej 43załogi, w tym 5 w samochodach klasy S2000.

 

Rathe: "Jestem zdziwiony decyzją Subaru"

"Pragnę poinformować, że dwa dni po wygranym Rajdzie Elmot dowiedziałemsię od dyrekcji SPRT, w sposób co najmniej dziwny, że nie pojadę zKajetanem Kajetanowiczem dalszej części sezonu. W zasadzie nie podano mikonkretnych powodów" - mówi w oświadczeniu dotychczasowyjego pilot, Jacek Rathe.

 

Rajd Polski: Kajetanowicz poza zasięgiem

Kajetan Kajetanowicz wraz z Jarosławem Baranem (Subaru Impreza) wygrali 67.Rajd Polski, trzecią rundę mistrzostw Europy i mistrzostw Polski. Dla załogiSubaru Poland Rally Team to drugie z rzędu zwycięstwo w Platinum RajdowychSamochodowych Mistrzostwach Polski.

 

RSMP: Bogato na Rajdzie Rzeszowskim

-Frekwencja jest wyjątkowa. Łącznie przyjęliśmy zgłoszenia 138załóg, w tym dwóch w autach specyfikacji WRC - mówiJarosław Noworów, dyrektor Rajdu Rzeszowskiego.

 

Rusza Rajd Warszawski

Po dwóch startach na asfaltach, zawodnicy ścigać się będą tym razemna luźnych nawierzchniach. Rajd Warszawski powraca do kalendarza po trzechlatach przerwy, kiedy to jego nazwę w RSMP przejął Rajd Orlen.

 

Protest oddalony

Dziś 25 października w Genewie odbyło się posiedzenie ZespołuSędziów Sportowych 68. Rajdu Polski. Sędziowie obradowali w związku zprotestem z dnia 25 września tego roku.

 

Kajetanowicz znów najszybszy w Świdnicy

Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran, jadący Subaru Impreza R4, zostalitriumfatorami 40. Rajdu Świdnickiego KRAUSE, 2 rundy Platinum RSMP 2012.Załoga była najlepsza także w klasyfikacji drugiego etapu, choć przez długiczas liderami rajdu byli Grzegorz Grzyb z Danielem Siatkowskim.

 

Rajd Polski: "Kajto" ma nową broń

Świeżo upieczeni Rajdowi Mistrzowie Polski sezonu 2013 - Kajetan Kajetanowiczi Jarosław Baran w zbliżającym się wielkimi krokami 70. Rajdzie Polski,wystartują za kierownicą Forda Fiesty w specyfikacji R5. Taki samochódma pozwolić temu duetowi nawiązać równą walkę o zwycięstwo zwymagającymi rywalami.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Jaroslaw Baran".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017