Wyszukiwałeś:

Jas X

Fasola X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Jas Fasola

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

 

MINI Cooper S JCW: MINImalizm pełen mocy

Gdyby serialowy Jaś Fasola w czasach swojej świetności zamiast w zwykłymMini Morrisie podróżował po Anglii w nowym modelu MINI Cooper Suzupełnionym o fabryczny pakiet tuningowy John Cooper Works z pewnością uwielu mężczyzn budziłby poszanowanie i zazdrość zaś dla kobiet stałbysię być może ciekawym obiektem zainteresowań. W naszym raporcie z jazdtestowych, przedstawiamy samochód, który swoim wdziękiem, mocą inietuzinkowym charakterem przyciągnie oko nawet najbardziej zatwardziałegoortodoksa uznającego na drogach tylko duże samochody.

 

MINI Cooper: Diabelskie pudełko

Nie jest łatwo zaprojektować kolejną generację samochodu, tak by nie zepsućtego wszystkiego, za co był on do tej pory ceniony. Najnowsza, czyli drugageneracja MINI Coopera stworzonego pod niemieckim skrzydłem BMW na pierwszyrzut oka niewiele różni się od poprzednika. Pod warstwą blachy ukrywasię jednak jeszcze więcej charyzmy.

 

Czy warto kupić: MINI Mk V (1980-89)

Samochody MINI znane chociażby z przygód fajtłapowatego Jasia Fasoli,są coraz popularniejszym widokiem na polskich drogach. Okazuje się, że wbrewpozorom to małe autko, czasami potrafi kosztować krocie.

 

"Jaś Fasola" rozbił McLarena F1

Aktor Rowan Atkinson znany szerzej pod pseudonimem Jaś Fasola rozbił kilka dnitemu jeden z niewielu egzemplarzy McLarena F1.

 
 

Jaś Fasola i rozbity McLaren F1 vol.2

Nazwisko brytyjskiego aktora Rowana Atkinsona znów zostało powiązane zwypadkiem McLarena F1. Na szczęście tym razem to nie odtwórcagłównej roli Jasia Fasoli był poszkodowany w wypadku, do któregodoszło we Włoszech.

 

"Jaś Fasola" sprzedaje swojego McLarena

McLaren F1 to prawdziwy rarytas wśród kolekcjonerów.Szczególnie, gdy chodzi o egzemplarz należący do znanego aktora, RowanaAtkinsona. Zdecydował się on sprzedać swoje ulubione auto.

 

"Jaś Fasola" sprzedał swojego McLarena F1

Rowan Atkinson, czyli popularny "Jaś Fasola" znany jest ze swojegozamiłowania do supersamochodów. Do niedawna był on właścicielemMcLarena F1, którego sprzedał za zawrotną sumę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Jas Fasola".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017