Wyszukiwałeś:

Jazz

. Znaleziono 57 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Jazz

Spróbuj też wyszukać: jazz honda honda yazz jazz 2002

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

Nadchodzi nowy Jazz

Zagraniczni reporterzy przyłapali niedawno podczas testów samochód, którybędzie kontynuacją produkowanego przez Hondę modelu Jazz. Po raz pierwszypojawił się on rynku w roku 2002, a już w 2004 roku przeprowadzono jegopierwszy face-lifting.

 

Honda: Accord, Jazz i FR-V z usterką

W niektórych egzemplarzach modeli Honda Accord, Jazz oraz FR-V w wersjach zsilnikiem benzynowym może dojść do awarii w układzie paliwowym.

 

Zbliża się nowy Jazz

Na rozpoczynających się pod koniec października targach w Tokio Hondazaprezentuje nową generację modelu Fit, w Europie sprzedawanego jako Jazz.

 

Honda Fit (Jazz) japońskim Samochodem Roku

Kilka dni po ogłoszeniu wyników na europejski samochód roku 2008,poznaliśmy najlepsze auto wybrane przez japońskich dziennikarzy. Zwycięzcąokazała się druga generacja modelu Honda Fit, w Europie znanego jako Jazz.

 

Oto nowy Jazz

Gotowa do debiutu rynkowego jest już nowa Honda Jazz. To pięciodrzwiowe auto zsegmentu B nieznacznie urosło aspirując do miana najbardziej przestronnego wsegmencie, a przy tym otrzymało nowe - mocniejsze i bardziej ekologiczne -jednostki napędowe.

 

Nowe, choć znane dźwięki Jazza

W Japonii, czy na rynku amerykańskim Honda Jazz (Fit) cieszy się sporympowodzeniem i należy do liderów segmentu małych aut. Nieco gorzej jestz tym na Starym Kontynencie, gdzie najmniejszy w gamie Hondy model nie możejakoś przekonać do siebie europejskich kierowców. Być może zmieni tonowa generacja Jazza, która właśnie wchodzi do sprzedaży na naszymrynku.

 

Problemy z ręcznym w Hondzie Jazz

Do salonów zawitała już nowa generacja Hondy Jazz, a tymczasemwłaściciele niektórych egzemplarzy poprzednika będą musieli stawićsię w serwisach z powodu możliwej awarii hamulca ręcznego.

 

Nowa Honda Jazz do poprawek

Honda Poland powiadomiła UOKiK, że modele Honda Jazz wyprodukowane w Chinach w2008 roku (rok modelowy 2009) mogą stwarzać zagrożenie dla życia i zdrowiaużytkowników.

 

Honda Jazz nr 500 tys.

Sprzedaż modelu Honda Jazz na europejskim rynku w ciągu siedmiu latprzekroczyła już poziom 500 tys. sztuk.

 

Honda Jazz z Wielkiej Brytanii

7 października 2009 z linii montażowej w fabryce w Swindon (UK) zjechałpierwszy wyprodukowany w Europie egzemplarz Hondy Jazz. Oznacza to, że Hondazwiększa swoje zaangażowanie w działalność na Starym Kontynencie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017