Wyszukiwałeś:

Jeep

. Znaleziono 186 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Jeep

Spróbuj też wyszukać: jeep grand cherokee jeep cherokee Jeep Compass

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 186 wszystkich):

Bezpieczny Jeep

Jeep Commander otrzymał pięć gwiazdek w amerykańskim teście NTHSA zaochronę pasażerów w przypadku kolizji czołowej. Jest to już jedenasty modelz kolei, który otrzymał to wyróżnienie.

 

Jeep Compass już w produkcji

Najnowszy produkt Chrysler Group – Jeep Compass wszedł właśnie doseryjnej produkcji w amerykańskiej fabryce Belvidere Assembly Plant.

 

Euro Camp Jeep 2006

W ubiegły weekend (5-8 lipca) w chorwackiej miejscowości Umag odbyła sięszósta już edycja europejskiego zlotu fanów i entuzjastów samochodów markiJeep.

 

Jeep Commander: Amerykański dowódca

Choć moda na auta typu SUV zatacza coraz szersze kręgi, to jednak nie brakwciąż miłośników prawdziwych, pełnowymiarowych terenówek.Najnowszą propozycją w tym segmencie jest Jeep Commander.

 

Jeep Grand Cherokee: Mr. Euro-America

Jeep Grand Cherokee należy do mało licznego grona samochodówamerykańskich, które potrafiły znaleźć uznanie nie tylko na rodzimymrynku ale także na bardziej wyczulonym na nowości zza oceanu rynkueuropejskim. Z wypracowaną przez poprzednika popularnością mierzy siękolejny z rodu "wielkich SUV-ów" - Jeep Grand Cherokee trzeciejgeneracji.

 

Największy zlot fanów marki Jeep

Tegoroczna edycja Euro Camp Jeep 2007, największej imprezy zrzeszającej fanówi entuzjastów samochodów marki Jeep przyciągnęła prawie dwa tysiąceodwiedzających. W tym roku impreza odbyła się w malowniczym regionie Rodanu iAlp, w południowej Francji.

 

Jeep Cherokee: Terenowy SUV

Choć Jeep Cherokee w gamie amerykańskiej marki nie pełni roli pełnoprawnegoauta terenowego, a raczej dość popularnego na europejskim rynku SUV-a, tojednak jego zdolności terenowe plasują go dużo wyżej niż większośćoferowanych na naszym rynku modeli sportowo-rekreacyjnych.

 

Jeep Compass: Kompaktowy kowboj

Kiedy przeszło rok temu Jeep Compass wchodził na rynek, off-roadowi ortodoksii koneserzy marki nie bardzo chcieli uwierzyć w sukces samochodu, któryponiekąd zrywa z dotychczas kultywowaną, amerykańska tradycją. Kompaktowerozmiary i napęd przekazywany w standardzie na przednią oś wskazywałybyraczej, aby traktować go jako miejską bulwarówkę zamiast auta stricteterenowego. Podczas naszego redakcyjnego testu sprawdziliśmy go w obuwariantach.

 

Jeep Wrangler najlepszy wśród używanych SUV-ów

Jeśli zamierzasz nabyć auto z segmentu SUV i przy tym stracić jak najmniej,to najlepszą alternatywą jest Jeep Wrangler, który zajął pierwszemiejsce w klasyfikacji Best Resale Value Awards (za najwyższą wartośćodsprzedaży pojazdu używanego) prowadzonej przez portal internetowy KelleyBlue Book.

 

Jeep Wrangler najlepszym autem 4x4

Tytuł "Best 4x4 Vehicle of the Decade" (Najlepszego pojazdu 4x4dziesięciolecia) w ocenie redakcji magazynu Four Wheeler otrzymały ex aequoJeep Wrangler Rubicon oraz Jeep Wrangler Unlimited Rubicon, a ten drugi uznanyzostał dodatkowo "Najbardziej wyróżniającym się pojazdem 4x4dekady".

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017