Wyszukiwałeś:

Jetta

. Znaleziono 56 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Jetta

Spróbuj też wyszukać: Honda Civic octavia lexus 250

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 56 wszystkich):

GTI dla taty!

Na amerykańskim rynku właśnie wchodzi do sprzedaży Jetta GLI. Mimo swojejgrzecznej nazwy mamy do czynienia z prawdziwym GTI rodem z Volkswagena.

 

Dzikie trio Volkswagena

Kolejna gorąca porcja podrasowanych samochodów zawitała na największe targituningowe świata - Sema 2005. Tym razem kolej na niemieckiego Volkwagena,który zaprezentuje swoje trzy modele: Passata, Jettę oraz Touarega w wersji RGT.

 

VW: Duża fala awarii w USA

Volkswagen ogłasza akcję serwisową dla 362 tys. samochodów jakie trafiły narynek Stanów Zjednoczonych. Powodem tej decyzji jest defekt świateł stopu wmodelach Jetta i New Beetle.

 

Jetta z nowymi silnikami

Na rynku niemieckim już dostępne. Mowa o dwóch nowych wersjach silnikowych zjednostką benzynową o pojemności 1,4 oraz o dwulitrowym dieslu zpiezotechnologią, a wszystko to w modelu Volkswagen Jetta.

 

Ford, Honda i VW informują o awariach

Ford Transit, Honda Legend oraz modele Volkswagena - Jetta i Golf Variantzostały objęte w ostatnim czasie w Polsce akcjami serwisowymi. To pierwszyprzypadek tak dużej liczby defektów samochodów różnychmarek w jednym czasie zgłoszonych do UOKiK w tym roku .

 

VW Jetta - "Zielony" Samochód Roku

Jury "Green Car Journal" przyznało Volkswagenowi Jetta TDICleanDiesel tytuł " Green Car of the Year". Stworzona przezinżynierów VW technologia CleanDiesel należy do najbardziejproekologicznych na świecie.

 

Volkswageny BlueMotion już w Polsce

W polskich salonach Volkswagena można zamawiać już ekologiczne i oszczędnewersje BlueMotion. Na początku dostępne są Golf Variant, Jetta oraz Passat(także kombi), a wkrótce do oferty dołączą Golf VI oraz Touran.

 

Audi A3 jako sedan?

Na pierwszą myśl wydaje się niewiarygodne, ale z biegiem czasu może staćsię możliwe. Audi coraz mocniej myśli o zdominowaniu swoich niemieckichkonkurentów. Za dwa lata pojawi się nowe Audi A3, a wraz z nim nowawersja nadwoziowa.

 

Diesle w Ameryce coraz popularniejsze

Silniki wysokoprężne zyskują coraz większą uwagę klientów AmerycePółnocnej. Czy to oznacza kolejny zwrot USA w stronę oszczędniejszychjednostek napędowych?

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017