Wyszukiwałeś:

Jumper

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Jumper

Spróbuj też wyszukać: jumper 2 5 boxer jumper 35+L4H3 157

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Fiat i grupa PSA wciąż razem

Nowe generacje modeli Fiat Ducato, Peugeot Boxer oraz Citroen Jumper nadalbędą wytwarzane na tej samej linii produkcyjnej. Oba koncerny będą równieżwspólnie produkować skrzynie biegów.

 

'Trójka' z Sevel

Już niebawem klasa samochodów dostawczych wzbogaci się o trzy nowe modele.Trzy nowe, choć wszystkie bazują na tej samej płycie podłogowej ipodzespołach mechanicznych. Mowa oczywiście o nowej generacji "trojaczków zSevel", Citreonie Jumper, Fiacie Ducato i Peugeocie Boxer, które świętująswoją premierę na salonie samochodowym w Madrycie.

 

Nowy Citroen Jumper w Polsce

Citroen Polska oficjalnie poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży na polskimrynku nowej generacji dostawczego modelu Jumper. Auto oferowane jest z trzemasilnikami, a ceny rozpoczynają się od 99 850 zł. brutto.

 

Nowy wymiar Citroena C4

Podczas nadchodzącego Salonu Samochodowego w Paryżu, Citroen zaprezentuje poraz pierwszy model C4 Picasso. Będzie to innowacyjny minivan zdolny pomieścićsiedmioro pasażerów. Spośród całej gamy modeli wyróżni się onniepowtarzalnym stylem.

 

Co czwarty transporter ma ESP

Tylko co czwarty z ogólnej liczby transporterów jakie poruszająsię po europejskich drogach jest wyposażony w system stabilizacji toru jazdyESP. Oznacza to, że segment aut dostawczych znajduje się poniżej średniejwyposażenia dla aut osobowych, który wynosi 40 procent.

 

Kolejna trójka dostawczych Fiata i PSA

Fiat oraz PSA Peugeot Citroen już jutro zaprezentują kolejną trójkębliźniaczych pojazdów dostawczych. Fiat Fiorino, Citroen Nemo oraz PeugeotBipper na europejskim rynku pojawią się na początku przyszłego roku.

 

Astra i Golf, czyli odwieczni rywale

Choć nie są to modele pierwszej, czy nawet drugiej młodości, to jednak wpaździerniku cieszyły się największym wzrostem zainteresowania. Mowa tu oOplu Astrze i Volkswagenie Golfie odpowiednio trzeciej oraz piątej generacji.

 
 

Sprzedam: Citroen Jumper 2.8 HDI 1500kg WEB 2004

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
furgon biały diesel 2.8 128 131000 24500PLN

 

Nowe auto: Citroen Jumper 30 BlueHDi L1H1 110KM - skonfiguruj i kup!

Cena od: 112237 PLN, rok produkcji: 2016, nadwozie: furgon 4-drzwiowy, silnik: turbo diesel 1997cm3 110 KM

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017