Wyszukiwałeś:

Jumpy

. Znaleziono 64 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Jumpy

Spróbuj też wyszukać: expert Jumpy 2006 doblo maxi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 64 wszystkich):

Kolejna, dostawcza trójka z Sevel

Koncern PSA i Fiat wspólnie zaprezentowali najnowszą linię lekkichsamochodów dostawczych opartych na tej samej płycie podłogowej. Wyprodukowanew fabryce Sevel/Francja: Fiat Scudo, Peugeot Expert i Citroen Dispatch/Jumpydostępne będą w sprzedaży od drugiej połowy stycznia 2007 roku.

 

Kolejna trójka dostawczych Fiata i PSA

Fiat oraz PSA Peugeot Citroen już jutro zaprezentują kolejną trójkębliźniaczych pojazdów dostawczych. Fiat Fiorino, Citroen Nemo oraz PeugeotBipper na europejskim rynku pojawią się na początku przyszłego roku.

 

Jumpy, Expert, Scudo - auta dostawcze roku 2008

Projekt koncernów PSA i Fiat wzmacnia pozycję obu firm w segmencie autużytkowych. Bliźniacze modele obu producentów Jumpy, Expert i Scudo zostaływybrane "Samochodami dostawczymi roku 2008".

 

Już 2 miliony Ducato

Od momentu rozpoczęcia produkcji w 1981 roku sprzedano już 2 milionyegzemplarzy Fiata Ducato, dzięki czemu jest to obecnie jeden z najbardziejpopularnych przedstawicieli segmentu pojazdów dostawczych.

 

Jumpy też z kratką

Citroen Jumpy jest kolejnym modelem w gamie francuskiej marki, któryuzyskał homologację ciężarową. Dzięki temu przy zakupie tego auta, jak ipaliwa do niego będzie można odliczyć 100% podatku VAT.

 

Kolejne "ciężarówki" Citroena

Citroen, jak na razie, najprężniej chyba dostosowuje się do nowychwarunków prawno-podatkowych dotyczących możliwości odliczania VAT odsamochodów kupowanych do prowadzonej działalności gospodarczej. Dooferty trafiły właśnie dwa kolejne modele z homologacją ciężarową.

 

Citroen C5 dla przedsiębiorcy

Szefowie francuskiej marki na polskim rynku chyba chcą zdominować segment autfirmowych z kratką. Do sprzedaży trafił właśnie siódmy model osobowyz homologacją ciężarową - Citroen C5 Tourer (kombi).

 

Citroen idzie swoją drogą

Citroën wprowadza do sprzedaży samochody seryjnie wyposażone w systemnawigacyjno-telematyczny My Way. System ten jest owocem pracy Harmann Beckeropartym na mapach firmy Navteq.

 
 

Nowe auto: Citroen Jumpy 1.6 BlueHDi 95KM - skonfiguruj i kup!

Cena od: 93726 PLN, rok produkcji: 2016, nadwozie: rama 2-drzwiowy, silnik: turbo diesel 1560cm3 95 KM

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017