Wyszukiwałeś:

K X

2500 X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: K 2500

Spróbuj też wyszukać: kia2500

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Saab 9-3 Sport Sedan

Samochód przestał być dla wielu z nas jedynie środkiem lokomocji.Coraz częściej wymagamy, aby auto dawało nam radość z prowadzenia orazzapewniło nie tylko bezpieczną, ale także komfortową jazdę.

 

Iveco Daily: Diabelska pokusa?

Mówią o nim, że jest diabłem w stalowej ramie. Jego czarci sprytpozwala mu się zmieniać, w zależności od potrzeb nabywcy. Raz jestmikrobusem, innym razem chłodnią, czasami kontenerem albo skrzynią zplandeką.

 

Opel Vectra kombi: Elegancik w adidasach

Kto powiedział, że do garniturowego wizerunku bogacza pasuje tylkosamochód za co najmniej 250 tys. złotych może teraz ugryźć się wjęzyk. Mocno. W naszym najnowszym teście przedstawimy Państwu auto,które mimo że jest od tych samochodów znacznie tańsze zgrabniełączy cechy limuzyny i auta sportowego.

 

Koreańska piłeczka

Samochody dostawcze nie muszą być szybkie, nie muszą być eleganckie, aninawet nie muszą być ładne. I taka właśnie jest Kia 2500, ale do tego jestfunkcjonalna, czyli idealna jak na samochód dostawczy

 

Soplica rozdaje alkomaty

Szacuje się, że w Polsce jest 20 mln kierowców, jak wskazują badaniawielu z nich dotyczy syndrom tzw. „nieświadomie nietrzeźwegokierowcy”. Są to osoby, które siadają za kółko błędniesądząc, że upłynęło już wystarczająco dużo czasu od momentu spożyciaalkoholu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "K 2500".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017