Wyszukiwałeś:

KGP

. Znaleziono 46 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: KGP

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 46 wszystkich):

KGP: Portret nietrzeźwego kierowcy

W okresie świątecznym policjanci ujawnili po raz kolejne szokujące statystykizatrzymanych osób jeżdżących samochodem na tzw. 'podwójnym gazie'. Napodstawie zebranych danych i sporządzonych protokołów KGP stworzyłastatystyczny portret nietrzeźwego kierowcy.

 

Jazda 'na fazie'

Jak donosi szokujący raport RAC Foundation i magazynu Max Power, ponad jednapiąta młodych kierowców codziennie jeździ pod wpływem narkotyków, bądźteż innych środków odurzających.

 

Najczęstsze przyczyny wypadków drogowych

Jak informuje Komenda Główna Policji w I kwartale 2006 r. na polskich drogachwydarzyło się 8029 wypadków drogowych. 6457, czyli ponad 80 procentspowodowali kierujący. Sprawcami 1368 (17 proc.) byli piesi.

 

Najbezpieczniejszy rok na drogach

Jak wynika z danych Komendy Głównej Policji miniony rok byłnajbezpieczniejszym rokiem na polskich drogach na przestrzeni ostatnich 17 lat.

 

Nowe, srebrne radiowozy!

W przeciągu najbliższych trzech lat Policja zamierza kupić około 5-6tysięcy nowych samochodów, zarówno oznakowanych jak inieoznakowanych. Wraz z nimi rozpocznie się nowa era radiowozów,które będą odtąd malowane w kolorach srebrno-niebieskich, zgodnie zdyrektywami UE. Dodatkowo zmienią się też procedury zamawiania takich aut.

 

KGP: Zaniżył wartość 700 aut

51 zabezpieczonych aut wartości miliona złotych i zatrzymany właścicielkomisu samochodowego – to efekt działań mazowieckich policjantóww powiecie ciechanowskim. Mundurowi z urzędnikami kontroli skarbowej wykrylifałszerstwa na szkodę Skarbu Państwa na wielką skalę. Właściciel komisusprowadził ponad 700 pojazdów i oszukiwał przy płaceniu podatku VAT.

 

KGP: Nastolatkowie kradli paliwo

Miliccy policjanci zatrzymali dwóch nieletnich i ich 18-letniego kolegę,którzy kradli paliwo z samochodów ciężarowych. Za pomocągumowego węża przetaczali olej napędowy do przygotowanych zbiorników.Młodociani sprawcy tylko w ciągu jednej nocy ukradli ponad 130 litrówoleju napędowego.

 

KGP: Jechał pod prąd motorowerem na A4

Policjanci z wydziału ruchu drogowego KWP we Wrocławiu zatrzymali pijanegomotorowerzystę, który jechał autostradą A4 "pod prąd" ispowodował wypadek.

 

KGP: Zarobił 144 punkty karne

Bełchatowscy policjanci zatrzymali po pościgu 23-letniego nietrzeźwegokierowcę mazdy, dla którego 13 października okazał się wyjątkowopechowy. Mężczyzna odpowie za 28 wykroczeń i dwa przestępstwa drogowe, za cogrozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. W ciągu kilkunastu minut na konciepirata drogowego znalazło się 144 punkty karne.

 

KGP: "Andrzejkowy" nastrój na drogach

Weekend andrzejkowy na polskich drogach to 446 wypadków, 589 rannych i 62osoby zabite. Z policyjnych statystyk wynika, że andrzejkowy nastrójprzeniósł się na polskie drogi. W ciągu trzech dni weekendu policjancizatrzymali ponad 1500 nietrzeźwych kierowców.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017