Wyszukiwałeś:

KSSE

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: KSSE

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Interplast inwestuje w KSSE

Polsko-niemiecka firma Interplast wybuduje w tyskiej części KatowickiejSpecjalnej Strefy Ekonomicznej fabrykę tworzyw sztucznych i elementówoświetlenia m.in. na potrzeby motoryzacji i budownictwa.

 

Kolejne inwestycje w KSSE

Firma Segu Polska zainwestuje blisko 14 mln zł w zakład produkujący wiązkielektryczne i kable elektryczne do systemu ABS. Zakład powstanie w podstrefieSosnowiecko-Dąbrowskiej a zatrudnienie znajdzie w nim 245 osób.

 

Design w branży motoryzacyjnej

W podstrefie gliwickiej zainwestuje firma KS DESIGN Sp. z o.o., któraprowadzić będzie działalność z zakresu prac projektowych, badawczych ianalitycznych dla motoryzacji i przemysłu maszynowego. Spółka zainwestuje 3mln PLN i zatrudni co najmniej 23 osoby.

 

Nowe inwestycje w KSSE

W listopadzie do grona inwestorów Katowickiej SSE dołączyły kolejne firmyświadczące swoje usługi m.in. na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Wwyniku rokowań firma Voestalpine SSC Polska zainwestuje w Tychach, natomiastfirma Convertronic zasili podstrefę w Zabrzu.

 

Włoski biznes na Śląsku

Województwo Śląskie obok Dolnośląskiego i Wielkopolskiego stanowi centrumdostawców dla przemysłu motoryzacyjnego. W efekcie "kuli śnieżnej"każda kolejna inwestycja motoryzacyjna (lub reinwestycja firm, które już sąw Polsce obecne) pobudza rozwój kolejnych firm oraz powstawanie nowych miejscpracy.

 

Inwestycja voestalpine

Austriacki koncern stalowy voestalpine uruchomił prace inwestycyjne w Polsce. Wmarcu br. na terenie tyskiej podstrefy (katowicka SSE) nastąpiło uroczystewkopanie łopat, kładące podwaliny pod rozpoczęcie budowy fabryki koncernu.Kosztem blisko 80 mln zł powstanie w Tychach centrum serwisowe, gdzie gotoweblachy będą przycinane na potrzeby konkretnych klientów głownie sektoramotoryzacyjnego.

 

Katowicka SSE wita nowe firmy

Nowi inwestorzy to japońska firma z branży logistyczno-magazynowej iprzedsiębiorstwo z kapitałem beligijskim z sektora maszynowego i konstrukcjimetalowych.

 

Katowicka SSE przyciągnie absolwentów

"Nadszedł czas, by Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna nastawiła sięna ekspansję w Katowicach, stwarzając warunki dla zatrudnienia ludziwykształconych, absolwentów uczelni" - uważa wojewoda śląski TomaszPietrzykowski. Podczas konferencji prasowej wojewoda i prezes KSSE przedstawilipomysł, który powinien zapobiec emigracji zarobkowej młodych iwykształconych mieszkańców regionu.

 

Nowe firmy w Katowickiej SSE

Zezwolenia na prowadzenie działalności w Katowickiej SSE uzyskają CooperStandard Automotive Polska oraz Rockwell Automation.

 

Fiat napędza katowicką strefę ekonomiczną

W tym roku w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej rozpoczęto już 16nowych inwestycji. Blisko 180 mln euro chce zainwestować koncern Fiat. Pozatym, sporą inwestycję rozpocznie także dostawca dachów do Fiata 500.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017