Wyszukiwałeś:

Ka

. Znaleziono 143 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ka

Spróbuj też wyszukać: kangoo nowe ka rurki wspomagania

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 143 wszystkich):

Ford Ka z silnikiem Fiata

Kolejna generacja samochodu wypełniającego segment mini w zestawieniu Forda,czyli model Ka, doczeka się niebawem następcy. Zostanie on zbudowany napłycie podłogowej Fiata 500, którego premiera także nastąpi niebawem.

 

Ka-lkomania Forda

Brytyjski oddział Forda przygotował szczególną atrakcję dla klientów zWysp. Każdy kto będzie chciał uczynić swojego Forda Ka wyjątkowym, będziemógł zamówić sobie indywidualną kalkomanię, która przyozdobi jegosamochód.

 

Ford Ka z Tychów

Niemiecka filia Ford Motor Company prawdopodobnie jeszcze w tym roku rozpoczniew Tychach produkcję nowego Ford Ka. Nowy model będzie wytwarzany narozbudowanej przez koncern linii produkcyjnej Fiata w Tychach.

 

Ford Ka w pełnej okazałości

Wśród sporej liczby paryskich nowości, jakie będzie można podziwiaćjuż za niecały miesiąc, na szczególną uwagę z pewnościązasługiwać będzie "nasz" Ford Ka.

 

Ruszyła produkcja Forda Ka w Tychach

W tyskich zakładach Fiat Auto Poland rozpoczęła się zapowiadana od dawnaprodukcja nowego Forda Ka. 25 września 2008 roku podczas uroczystej ceremonii,z linii produkcyjnej zjechała pierwsza partia małych Fordów. Roczniefabrykę ma opuszczać 120 tys. nowych aut.

 

Ford Ka z Polski do USA?

Istnieje realna szansa, że produkowane od ubiegłego miesiąca w Tychachegzemplarze Forda Ka będą eksportowane na rynek Stanów Zjednoczonych.

 

Ford Ka: Nowa sztuKa + [VIDEO]

Po dwunastu latach Ford zdecydował się posłać pierwszą generację modelu Kana zasłużoną emeryturę. Marka spod znaku "błękitnego owalu" dowyścigu o prymat w klasie aut mini zaprzęgła właśnie z pomocą Fiata jegonastępcę. Jakieś podobieństwa w stosunku do starszego brata? Praktycznieżadnych.

 

Ford Ka od 28 900 zł

Ford Polska podał oficjalne ceny nowego modelu Ka. Podstawowa wersjanajmniejszego modelu spod znaku "błękitnego owalu" jest zdecydowanietańsza od powstającego na tych samych liniach montażowych w Tychach,bliźniaczego Fiata 500. Niestety jest też gorzej wyposażona niż włoskimodel.

 

Ford Ka: Maluch z Tychów

Pierwsza wersja sympatycznego malucha spod znaku błękitnego owalu przeżyłatrzy generacje Mondeo, zamianę Escorta w Focusa, a także kilka innychspektakularnych premier. Przez dwanaście lat samochód spokojnieegzystował na rynku nie mając nawet solidnej konkurencji. Na polski rynekweszła właśnie druga generacja Forda Ka, który już wzbudził dużezainteresowanie, choćby przez to, że jest produkowany w polskich zakładach.

 

Możliwe problemy w Fordzie Ka

Niedawno informowaliśmy o możliwej usterce w układzie hamulcowym Fiata 500.Okazuje się, że produkowany w tej samej fabryce Ford Ka może mieć tę samąprzypadłość.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017