Wyszukiwałeś:

Kajetan X

Kajetanowicz X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kajetan Kajetanowicz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

RSMP: Marsylianka w Świdnicy

Wystarczyły zaledwie dwie eliminacje by rajdowy Mistrz Polski z eksportu, BryanBouffier objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej tegorocznego sezonu.Platinum 36. Rajd Elmot-Remy, trzecia runda w kalendarzu RSMP, obdarzyłkibiców nie tylko uroczą wiosenną aurą u podnóżaSudetów ale także zaciętą rywalizacją.

 

Kajetanowicz najszybszy w Cieszynie

Kajetan Kajetanowicz z żoną Aleksandrą wygrali ostatnią rundę Pucharu PZM,Rajd Barbórka Cieszyńska. Załoga Mitsubishi Lancera Evo IX byłanajszybsza w klasie Gość. Wśród pucharowiczów serialu PZMtryumfował zaś Rafał Szebla.

 

RSMP: "Kajto" przesiada się do Subaru

Krążące od kilku tygodni informacje wreszcie znalazły potwierdzenie podpostacią oficjalnych podpisów. Nowym kierowcą zespołu Subaru ImportPolska w Rajdowych Mistrzostwach Polski będzie Kajetan Kajetanowicz.

 

Kajetanowicz: "Czuję się dobrze w Subaru"

Na starcie pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski - RajdzieElmot-Krause, stanie zupełnie odmieniony zespół Subaru Poland RallyTeam. W sezonie 2009 jego barw bronić będą Kajetan Kajetanowicz z JackiemRathe, startując Subaru Impreza STI 09.

 

Rajd Elmot: Sensacyjny Kajetanowicz

Kajetan Kajetanowicz (Subaru Impreza N14) dzięki drugiemu i pierwszemu miejscuw dwóch dniach rywalizacji, wygrał w łącznej klasyfikacji generalnej37. Rajd Elmot, pierwszą tegoroczną eliminację Mistrzostw Polski. Wklasyfikacji punktowej prowadzi ex-equo z Tomaszem Kucharem (Peugeot S2000).

 

Rajd Lotos: 43 załogi na liście

Organizatorzy 5. Rajdu Lotos Baltic Cup zaprezentowali oficjalną listęzgłoszeń drugiej rundy Rajdowych Mistrzostw Polski. Widnieją na niej 43załogi, w tym 5 w samochodach klasy S2000.

 

Rathe: "Jestem zdziwiony decyzją Subaru"

"Pragnę poinformować, że dwa dni po wygranym Rajdzie Elmot dowiedziałemsię od dyrekcji SPRT, w sposób co najmniej dziwny, że nie pojadę zKajetanem Kajetanowiczem dalszej części sezonu. W zasadzie nie podano mikonkretnych powodów" - mówi w oświadczeniu dotychczasowyjego pilot, Jacek Rathe.

 

Kajetanowicz: "Jedziemy po dużo punktów"

Szybkie i wymagające odcinki specjalne Rajdu Karkonoskiego przyciągną nastart prawie 40 załóg, w tym całą krajową czołówkę.Wśród nich nie zabraknie Kajetana Kajetanowicza i Jarka Baranareprezentujących Subaru Poland Rally Team.

 

Kajetanowicz: Dolnośląski, a później Antibes

W najbliższy weekend Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran staną na starcie RajduDolnośląskiego, ostatniej rundy tegorocznych mistrzostw Polski. Załoga SubaruPoland Rally Team będzie walczyć o laury w klasyfikacji generalnej rajdu.

 

Kajetanowicz pojedzie w Barbórce

Barbórka Warszawska ze słynnym odcinkiem na ulicy Karowej od latgromadzi na starcie śmietankę krajowych zawodników. Wśród nichnie mogło zabraknąć Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana, którzy 5grudnia wystartują w najmocniejszej i najliczniej obsadzonej trzeciej klasieSubaru Imprezą, jednak tym razem w zupełnie nowych barwach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Kajetan Kajetanowicz".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017