Wyszukiwałeś:

Kalifornia

. Znaleziono 118 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kalifornia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 118 wszystkich):

Lamborghini z USA

Z Sant'Agata w Bolonii do Santa Monica w Kalifornii. Lamborghini zamierzaotworzyć swój pierwszy zakład produkcyjny poza granicami Włoch. StanyZjednoczone są mocnym kandydatem. Tam sprzedawana jest ponad 1/3 wszystkichegzemplarzy włoskiej super-marki.

 

Mustang z Kalifornii

Saleen S281. Pod tą enigmatyczną nazwą ukrywa się samochód,który powstał na bazie Forda Mustanga. Muskularna sylwetka modeluzdradza możliwości kalifornijskiego ogiera.

 

Volt: w sprzedaży w 2010, w Europie w 2011

Jeszcze nieco ponad pół roku trzeba będzie poczekać na debiut rynkowyelektrycznego Chevroleta Volta. W drugim półroczu 2010 Volt pojawi sięnajpierw w Kalifornii, a następnie sukcesywnie będzie wprowadzany w innychregionach kraju.

 

Wątek na forum: Dużo chętnych na ekologiczne Porsche

a wiecie, że poza Kalifornią, RPA i UE, palą kable, opony, szmaty, plastikowe odpady, opalają blachy :)) dziura ozonowa była duuuuża a teraz jest mała. a nasz smród to tylko ułamek światowego :P zen

 

Schwarzenegger jeździ i-MIEV

Mitsubishi wypożyczyło rządowi stanowemu Kalifornii dwa samochody i-MiEV.Będą one wykorzystywane przez biuro gubernatora oraz stanowy departamentusług.

 

Reklamy na tablicach rejestracyjnych

Na niekonwencjonalny sposób załatania budżetu wpadł głównyurząd w amerykańskim stanie Kalifornia. W przyszłości organ państwowyzamierza zezwolić na umieszczanie reklam na tablicach rejestracyjnych w swoimregionie.

 

Ponad 1.600 kilometrów na jednym baku

Być może dzięki takim doświadczeniom jak to za wielką wodą zmieniąprzyzwyczajenia i olej napędowy stanie się dużo bardziej powszechnymśrodkiem napędzającym silniki. Na jednym baku udało się przejechać prawiecały stan Kalifornia.

 

Kolejny etap wodorowej ekspansji

Toyota i Honda świętują otwarcie pierwszej w USA w stacji, oferującejwodór. Punkt stanął przy siedzibie Toyota USA w Torrance, oczywiście wKalifornii.

 

Autonomiczne Mercedesy dopuszczone do ruchu w USA

Władze stanu Kalifornia wydały stosowne zezwolenia na poruszanie się potamtejszych drogach testowych autonomicznych Mercedesów.

 

Cztery wypadki autonomicznych samochodów

Samodzielnie jeżdżące auta są już testowane w różnych krajachświata. Jest ich coraz więcej i pojawiły się pierwsze kolizje z ichudziałem - nikt nie został póki co poszkodowany.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017