Wyszukiwałeś:

Kalisz

. Znaleziono 71 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kalisz

Spróbuj też wyszukać: kalisz mapa kalisz -sieradz kalisz bursztynowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 71 wszystkich):

Wątek na forum: Kalisz przygotowuje się do budowy obwodnicy

Kalisz jest nieprzejezdny. jazda drogą od konina do Ostrowa, to jest mexyk. dziury, koleiny, kręto,wąsko i leci się przez miasto.n o i ten zakręt jak na torze F1. bierzcie przykład z innych, gdzie drogi się budujei uczcie się, bo Kalisz wam padnie.... ~12 groszy

 

Bursztynowa trasa

We wrześniu w Kaliszu oddana została do użytku Trasa Bursztynowa wraz z dwomamostami: Bursztynowym, na rzece Swędrni i św. Wojciecha na Prośnie. Łącznykoszt tej inwestycji to blisko 26 milionów. Pieniądze na sfinansowaniezadania pochodziły w całości z budżetu miejskiego.

 

Hiszpanie w Polmo Kalisz

Hiszpańska grupa TEKNIA MANUFACTURING, jeden z wiodących producentówkomponentów dla przemysłu motoryzacyjnego nabył w ostatnich tygodniachwiększość udziałów w POLMO KALISZ.

 

Czy Goodridge zainwestuje w Kaliszu?

Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL-Kalisz planuje nawiązać współpracęz firmą Goodridge, która od ponad 35 lat specjalizuje się w produkcjiszerokiej gamy produktów dla przemysłu motoryzacyjnego.

 

Kalisz przygotowuje się do budowy obwodnicy

Trwają przygotowania do realizacji inwestycji związanej z budową odcinkaobwodnicy Kalisza w ciągu drogi krajowej nr 25. 3,2 km fragment trasy,łączący al. Wojska Polskiego z ul. Poznańską, będzie kosztować ponad 100mln zł. Nową drogę wybuduje miasto.

 

Kalisz: most już otwarty

Przywrócono ruch samochodowy na moście przy ul. Chopina w Kaliszu. Nadalnieprzejezdne pozostaje skrzyżowanie ul. Piskorzewie z ul. Chopina gdzie trwarozbiórka uszkodzonej przez wodę nawierzchni.

 

Poszerzają Częstochowską w Kaliszu

W Kaliszu ruszyły prace związane z poszerzeniem odcinka ulicy Częstochowskiejod ulicy Księżnej Jolanty do wjazdu na giełdę kaliską. Modernizacja tegoodcinka ulicy Częstochowskiej zakończy się wiosną bieżącego roku.Dokładny termin oddania inwestycji ze względu na specyfikę robótbitumicznych uzależniony jest od warunków pogodowych.

 

Wątek na forum: Hiszpanie w Polmo Kalisz

Teknia kalisz niszczy pracownikow swego zakladu.Wprowadzac teror obóz pracy ~zebrak izydor

 

Nowe rondo i most w Kaliszu

W ostatnim czasie rozpoczęto lub wznowiono wiele znaczących inwestycjidrogowych w Kaliszu. Powstaje m.in. nowe rondo i most.

 

Ulice Kalisza w przebudowie

Przebudowę przejdą jedne z ważniejszych ulic Kalisza: Wrocławska,Górnośląska, Harcerska i Poznańska. Prace zlecone firmie Skanskarozpoczną się pod koniec maja i wyniosą ponad 24 mln zł netto.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017