Wyszukiwałeś:

Kalisz

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kalisz

Spróbuj też wyszukać: kalisz mapa kalisz -sieradz kalisz bursztynowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Bursztynowa trasa

We wrześniu w Kaliszu oddana została do użytku Trasa Bursztynowa wraz z dwomamostami: Bursztynowym, na rzece Swędrni i św. Wojciecha na Prośnie. Łącznykoszt tej inwestycji to blisko 26 milionów. Pieniądze na sfinansowaniezadania pochodziły w całości z budżetu miejskiego.

 

Wielkopolskie drogi 2005

Przeszło 10 procent z 1412 kilometrów dróg krajowych na terenie Wielkopolskipoddanych zostało w roku 2005 odnowom nawierzchni bądź zostało wybudowanychod podstaw.

 

Idzie zima na A2

105 km odcinek autostrady A2 między Koninem a Strykowem pod Łodzią to wciążnajdłuższy w Polsce plac budowy. Rozpoczęta we wrześniu 2004 r. inwestycjanie zakończyła się tak jak planowano w listopadzie i została wydłużona wczasie - do połowy 2006 r.

 

Hiszpanie w Polmo Kalisz

Hiszpańska grupa TEKNIA MANUFACTURING, jeden z wiodących producentówkomponentów dla przemysłu motoryzacyjnego nabył w ostatnich tygodniachwiększość udziałów w POLMO KALISZ.

 

S11 - pierwsza ekspresowa w Wielkopolsce

Modernizacja "jedenastki" między Poznaniem i Kórnikiem to po budowieautostrady A2 najważniejsza realizowana inwestycja w Wielkopolsce. Na odcinku14 kilometrów ma powstać dwujezdniowa droga ekspresowa S11. Odnowionychzostanie także około 150 km jezdni. Budżet na tegoroczne zadania inwestycyjnewynosi 750 mln zł z czego połowę pochłonęła budowa A2.

 

Za dwa lata będzie obwodnica Skalmierzyc

Po trwających kilka lat pertraktacjach z blisko 300 właścicielamigruntów, ruszyły prace przy budowie blisko 7,4-kilometrowej obwodnicy wwoj. wielkopolskim na drodze nr 25 Ostrów Wlkp. – Kalisz . MiastaSkalmierzyce i Nowe Skalmierzyce doczekają się obwodnicy za niespełna dwalata.

 

Teknia kupuje kolejny zakład w Polsce

Teknia, hiszpańska grupa motoryzacyjna zakończyła z sukcesem negocjacjedotyczące kolejnego zakupu w Polsce. 9 maja br. została podpisana umowapomiędzy Teknia Polska i Pol-Mot Warszawa w sprawie zakupu 100% udziałów wZakładach Elektrotechniki Motoryzacyjnej (ZEM) w Rzeszowie.

 

Czy Goodridge zainwestuje w Kaliszu?

Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL-Kalisz planuje nawiązać współpracęz firmą Goodridge, która od ponad 35 lat specjalizuje się w produkcjiszerokiej gamy produktów dla przemysłu motoryzacyjnego.

 

Kalisz przygotowuje się do budowy obwodnicy

Trwają przygotowania do realizacji inwestycji związanej z budową odcinkaobwodnicy Kalisza w ciągu drogi krajowej nr 25. 3,2 km fragment trasy,łączący al. Wojska Polskiego z ul. Poznańską, będzie kosztować ponad 100mln zł. Nową drogę wybuduje miasto.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017