Wyszukiwałeś:

Kalos

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kalos

Spróbuj też wyszukać: MG ZR kaleos aveo

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Nowości Chevroleta

Marka Chevrolet w przyszłym roku wejdzie pełną parą na europejski rynek, nietylko w wyniku zastąpienia marki Daewoo, ale także dzięki nowościom, jakiepojawią się w Paryżu.

 

Chevrolet Aveo: Ambitny typ

Chevrolet Aveo - Internetowy Samochód Roku 2004 trafił do testówredakcji Mojeauto.pl. Cieszące się bardzo dużym zainteresowanieminternautów auto miało szansę wykazać się w rzeczywistości.

 

Kolejna czwórka w testach EuroNCAP

Toyota RAV4, Land Rover Discovery III, Nissan Note oraz Chevrolet Kalos tocztery kolejne modele, które zostały poddane szczegółowym testomzderzeniowym przez organizację EuroNCAP.

 

Chevrolety Aveo wyjadą z FSO

Od jesieni 2007 roku Aveo, mały czterodrzwiowy sedan Chevroleta produkowanybędzie w zakładzie FSO w Warszawie. Całkowicie nowe wersje – trzy- ipięciodrzwiowy hatchback – będą również powstawać w tym zakładzieod połowy 2008 roku. Chevrolety produkowane w Polsce trafią na rynekeuropejski.

 

Chevrolet Aveo: Amerykański sedan z Korei

Małe sedany powoli stają się coraz bardziej popularne. W końcu zaprzystępną cenę dostaniemy całkiem przestronne auto z pojemnym bagażnikiem.Sprawdziliśmy, czy cechy te odnajdziemy także i w testowanym Chevrolecie Aveoi czy są to jedyne zalety tego auta?

 

"Polskie" Aveo we Frankfurcie

Już za niespełna miesiąc, na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie odbędziesię światowa premiera nowej generacji Chevroleta Aveo. Na Żeraniu trwająjuż ostatnie przygotowania przed rozpoczęciem jego seryjnej produkcji.

 

Euro NCAP: będzie rewolucja

Szykują się naprawdę duże zmiany w sposobie przedstawiania wynikówtestów zderzeniowych przeprowadzanych przez instytucję Euro NCAP.Pomysłów na to, by prezentowane oceny były bardziej miarodajne, jest conajmniej kilka. Czas wprowadzenia zmian - być może już przyszły rok.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017