Wyszukiwałeś:

Kamui X

Kobayashi X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kamui Kobayashi

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

F1: "Byczy" dublet na zakończenie

Ostatni wyścig tegorocznego sezonu F1 zakończył się podwójnymzwycięstwem zespołu Red Bull. Sebastian Vettel wygrał wyścig o Grand PrixAbu Zabi i wywalczył drugie miejsce w klasyfikacji generalnej kierowców.Drugi był Mark Webber, a trzeci mistrz świata Jenson Button.

 

F1: Japoński ratunek dla Renault

Robert Kubica i Kamui Kobayashi kierowcami, a firma Panasonic sponsorem zespołuRenault. Japończycy mieliby płacić Renault 48 milionów dolarówrocznie.

 

F1: Kobayashi do Saubera, Kubica raczej odejdzie z Renault

Kamui Kobayashi miał być partnerem Roberta Kubicy w Renault, ale zamiast tegopojedzie w zespole Sauber. Coraz głośniej mówi się o tym, że Polaktakże nie będzie wiązał dalej z Renault. Powodem jest ograniczenie budżetuteamu Renault na nadchodzący sezon Formuły 1 aż o połowę.

 

F1: "Czysty" Sauber

Peter Sauber, który odkupił udziały zespołu F1 od BMW, wspólniez Pedro de la Rosą oraz Kamiu Kobayashim zaprezentował bolid na sezon 2010.

 

F1: Kobayashi najszybszy

Japończyk Kamui Kobayashi, nowy kierowca zespołu Sauber był najszybszypodczas czwartkowych testów na torze Jerez. W zmiennych warunkachatmosferycznych jakie panowały wczoraj w Hiszpanii, Robert Kubica w bolidzieRenault był ósmy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Kamui Kobayashi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017