Wyszukiwałeś:

Kanada

. Znaleziono 200 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kanada

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 200 wszystkich):

Wątek na forum: Kanada: Kara za duże silniki

A od kiedy w Canadzie środkami płatniczymi jest euro? ~klon

 

F1: Spektakl jednego aktora

Fernando Alonso z zespołu Renault wygrał czwarty z rzędu wyścig Formuły 1.Tym razem młody Hiszpan nie dał rywalom żadnych szans podczas eliminacji oGrand Prix Kanady rozgrywanej w ubiegły weekend na torze im. GillesaVilleneuve-a.

 

Volvo Buses: Duże zamówienie w Kanadzie

Przedstawicielstwo Volvo Buses, Nova Bus otrzymało zamówienie na 410autobusów miejskich do obsługi tras w Montrealu w Kanadzie. Wartośćzamówienia to 1.3 miliarda SEK. Dostawy rozpoczną się jeszcze w tymroku i potrwają przez 3 lata.

 

GP Kanady: McLaren razy 2

Dwaj kierowcy z Wielkiej Brytanii, dwaj kierowcy z ekipy McLaren-Mercedes -czyli Lewis Hamilton i Jenson Button, przywieźli w Grand Prix Kanady kompletpunktów dla zespołu z Woking. Trzecie miejsce na podium powędrowało doFernando Alonso z Ferrari. Robert Kubica w Renault zajął siódmemiejsce.

 

Chrysler już czysty

Chrysler Group ogłosiła, że spłaciła już, aż na sześć lat przedwyznaczonym terminem, wszystkie pożyczki, zaciągnięte od rządu StanówZjednoczonych i Kanady, na łączną wartość 7,6 miliarda dolarów.

 

F1: Perez liczy na start w Kanadzie

"Czuje się już dobrze" - mówi magazynowi Autosport SergioPerez. Meksykanin po krótkim pobycie w szpitalu, spodowanym groźnymwypadkiem podczas kwalifikacji przed Grand Prix Monako twierdzi, że jestgotowy, by wystartować w kolejnym wyścigu w Kanadzie.

 

Boullier: "Nie mamy magicznej różdżki"

Niespełna tydzień po pełnym emocji Grand Prix Monako, Eric opowiada o swoichprognozach na GP Kanady, które jest jego zdaniem jednym znajważniejszych wydarzeń w sportowym kalendarzu. Ponadto Francuz ma nadzieję,że jego kierowcy wreszcie przywiozą większą zdobycz punktową.

 

GP Kanady: Button zwycięża rzutem na taśmę

Patrząc na dotychczasowy przebieg tegorocznego sezonu, to nie mogło sięudać. A jednak. Jenson Button mimo sześciu pit-stopów, dwóchkolizji i nałożenia kary wygrał dramatyczny wyścig o Grand Prix Kanady.Brytyjczyk z McLarena na ostatnim okrążeniu wyścigu wyprzedził SebastianaVettela z Red Bulla i zapewnił sobie oraz zespołowi 25 punktów.

 

Wątek na forum: Auta z USA, Kanady - historia

Nie w każdym przypadku, ale jest możliwość sprawdzenia historii aut z USA czy Kanady po podaniu VINU, na sprawdzhistorie.pl Przebieg, zdjęcia, rejestry, etc. Pozdrawiam. adrzuo

 

Rząd Kanady sprzedaje udziały General Motors

Kanada, która wykupiła udziały w bankrutującym General Motors, pozbywa się ich ze sporą stratą. Od teraz udziałów w tym motoryzacyjnym przedsiębiorstwie nie ma żadne państwo.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017