Wyszukiwałeś:

Kangoo

. Znaleziono 82 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kangoo

Spróbuj też wyszukać: combo doblo kangoo lpg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 82 wszystkich):

Nowe Kangoo we Frankfurcie

Od premiery pierwszej generacji tego samochodu w 1997 roku sprzedało się jużprzeszło 2.200.000 egzemplarzy tego modelu. Renault Kangoo zrewolucjonizowałosegment samochodów rekreacyjno-użytkowych. Jego najnowsza odsłona jestwłaśnie prezentowana we Frankfurcie.

 

Cztery nowości Renault...

Rok 2008 ma należeć do Renault. Zagwarantować ma to spora liczba nowościrynkowych, jakie na ten rok przewidział francuski koncern. Na początek,niemalże od razu, aż cztery nowości - nowe Twingo, nowe Kangoo, Grand Modusoraz Clio Grandtour (kombi).

 

Nowa gama Renault Kangoo Express

Po dziesięciu latach sprzedaży na rynek wchodzi odświeżona wersja RenaultKangoo Express. Dla zaspokojenia wszelkich potrzeb użytkownikówsamochód będzie dostępny również w wersji„krótkiej” o nazwie Kangoo Express Compact. Samochody będziemożna zobaczyć na rozpoczynających się 3 czerwca 2008r. targach AUTOTEC wBrnie.

 

Nowa gama Renault Kangoo

2,3 miliona egzemplarzy Kangoo sprzedanych na całym świecie, w tym ponadpołowa w wersji dostawczej, świadczy o ogromnym sukcesie handlowym projektuKangoo. Wersja Kangoo Express, wprowadzona na rynek w listopadzie 1997 roku,zyskała sobie licznych zwolenników wśród firm.

 

Dwie usterki w nowym Kangoo

W najnowszej, drugiej generacji Renault Kangoo, która nie tak dawnozadebiutowała na rynku, mogą pojawić się problemy z niewłaściwym montażemkolumny kierownicy oraz pasów bezpieczeństwa.

 

Wywrotne Renault Kangoo

Renault Kangoo i Mercedesa Klasy A łączą nie tylko funkcje charakterystycznedla samochodów z, umownie nazwijmy, segmentu familijnego. Już niebawemfrancuski kombivan może dorobić się równie niepochlebnej opinii jakniemiecki model blisko 11 lat temu kiedy światek motoryzacyjny obiegłymateriały filmowe z leżącą na dachu A Klasą w roli głównej, podczasprzeprowadzania "testu łosia".

 

Elektryczny "kangur"

Renault zaprezentowało prototyp samochodu elektrycznego, Kangoo be bop Z.E.Samochód dysponuje technologią bardzo zbliżoną do tej, w którąwyposażone będą w przyszłości seryjnie produkowane auta. Technologia taznajduje się obecnie w fazie prac rozwojowych.

 

Scenic i Kangoo z wadliwym wspomaganiem

Renault Polska powiadomiło Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, żew niektórych egzemplarzach modeli Renault Scenic II i Kangoo II mogąwystąpić problemy ze wspomaganiem układu kierowniczego.

 

Elektryczne Kangoo od 2011 roku

Grupa Renault podjęła decyzję o rozpoczęciu produkcji przyszłej wersjielektrycznej dostawczego modelu Kangoo Express w zakładzie w Maubeuge, napółnocy Francji, w pierwszej połowie 2011 roku.

 

Kangoo dla WOŚP

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, prowadzona przez JerzegoOwsiaka, zakupiła 20 samochodów Renault Kangoo. Pojazdy będąwykorzystywane w codziennej działalności hospicjów dziecięcych wcałej Polsce. Uroczyste przekazanie aut nastąpi 10 stycznia 2010 roku podczasXVIII Finału WOŚP.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017