Wyszukiwałeś:

Katar

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Katar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Diesel na bazie gazu ziemnego

Afro-amerykańskie przedsiębiorstwo paliwowe Sasol Chevron prowadzi nakontynencie afrykańskim testy nowego paliwa do silników wysokoprężnych. Nowysurowiec jest wytwarzany z gazu ziemnego.

 

Volvo dla alergika

Dla milionów alergików walczących każdego lata z uporczywym katarem,kichaniem oraz opuchlizną na oczach, Volvo znalazło radę. Pakiet CZIP (CleanZone Interior Package) stwarza hipoalergiczne otoczenie dla osób cierpiącychna tego typu dolegliwości.

 

Nowe paliwo na stacjach Shella

Shell, jako pierwszy w Polsce, wprowadza do sprzedaży na stacjach olejnapędowy z dodatkiem syntetycznego komponentu GTL. Shell V-Power Diesel jestolejem napędowym zaprojektowanym tak, aby umożliwić uzyskanie jaknajwiększej mocy silnika w pełnym zakresie jego pracy.

 

MAN: 400 autobusów dla Abu Dhabi

Departament transportu z Abu Dhabi zamówił potężną partięmiejskich i międzymiastowych autobusów MAN. Zlecenie, sięgające setekmilionów euro obejmuje łącznie 400 niskopodłogowych autobusów.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc pnie się w górę

Krzysztof Hołowczyc (Orlen Team), jadący Nissanem Navarą z belgijskim pilotemJeanem Markiem Fortinem, zajął - według nieoficjalnych wyników -ósme miejsce na trzecim etapie Rajdu Dakar i awansował na piąte wklasyfikacji generalnej.

 

Skoda Yeti w Katarze

Škoda Yeti zostanie wkrótce wprowadzona na rynek w Katarze. Modelzdążył już wzbudzić zainteresowanie tamtejszych kierowców,prezentując się na targach motoryzacyjnych Qatar Motor Show.

 

Zlot policyjnych Porsche w Katarze

Taki zbiór samochodów Porsche w jednym miejscu moglibyśmyzobaczyć gdyby zdarzyło się nam pracować w Zuffenhausen albo Lipsku. Okazujesię, że mieszkańcy Kataru też mają podobną możliwość.

 

Wątek na forum: Made in Poland

Bądź co bądź jest to polska marka z własnym logo. Gdyby np. wypalił projekt 4E, być może poszliby za ciosem i pojawiłyby się nowe modele. Arrinera i Leopard to jednak projekty niszowe a Polska to nie Szwajcaria czy Katar. U nas jest głód zwykłego, solidnego auta za rozsądną cenę. Arrinera czy Le...

 

Wątek na forum: Nie lekceważ przeziębienia

dla mnie to nie problem, bo dzięki wiedzy ze strony: http://pogromcymitowmedycznych.pl zdecydowałam ise i zaszczepiłem przeciw grypie. nawet katar się mnie nie ima. ~kajka

 

Unikatowy Bentley Mulsanne tylko na Środkowym Wschodzie

Producenci najbardziej luksusowych aut świata mają ustawiony jeden priorytet:kraje Środkowego Wschodu. To właśnie tam brunatnym strumieniem płynienajwiększa gotówka i tylko tam pokazano Bentleya Mulsanne Majestic.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017