Wyszukiwałeś:

Katowice

. Znaleziono 700 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Katowice

Spróbuj też wyszukać: katowice zawoja katowice -warszawa katowice-środa wlkp

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 700 wszystkich):

Korki na DK 86 Katowice – Sosnowiec

W czwartek (17 maja) rozpoczął się remont kolejnego wiaduktu (okoliceRoździenia) na odcinku Katowice – Sosnowiec w ciągu drogi krajowej nr86. GDDKiA, która jest inwestorem zadania informuje o utrudnieniach natym odcinku m.in. z powodu zwężenia jezdni. Prace potrwają 18 miesięcy.

 

Pierwszy krok w budowie DTŚ–Wschód

Podpisano umowę na zarządzanie projektem dotyczącym połączenia DTŚ wKatowicach z Obrzeżną Zachodnią w Mysłowicach. Umowa to pierwszy krok nastworzeniu kompleksowego połączenia drogowego w AglomeracjiGórnośląskiej.

 

Koniec remontu S86 z Sosnowca do Katowic

Wreszcie kierowcy bez utrudnień mogą pokonać jedną z głównycharterii Górnego Śląska. Zakończył się remont drogi ekspresowej S86na trasie Sosnowiec – Katowice.

 

Centrum Infiniti w Katowicach otwarte

Centrum Infiniti Warszawa najprawdopodobniej przestanie być salonem onajwyższej sprzedaży samochodów Infiniti w Europie. Przyczyną jesturuchomienie drugiego Centrum Infiniti w Polsce, który importer –Grupa PGD – otworzył w Katowicach. Nowy salon powstał w nowoczesnymbiurowcu „Business Point” zlokalizowanym w samym centrum aglomeracjiśląskiej, obok „Silesia City Center”.

 

Centrum Technologiczne Yamazaki Mazak w Katowicach

Yamazaki Mazak, największy światowy producent obrabiarek skrawających dometalu, buduje w Katowicach Centrum Technologiczne. Na Katowice wybórpadł nieprzypadkowo. Yamazaki Mazak w chwili otwarcia w 2004 roku swegooddziału w Polsce wybrał Katowice, biorąc pod uwagę rozmieszczenie polskiegoprzemysłu, możliwości komunikacyjne oraz dostępność wysokowykwalifikowanej kadry inżynierskiej. Dziś w Katowicach przy ulicy Sobieskiegomieszczą się biura Yamazaki Mazak Central Europe Oddział w Polsce. W chwiliobecnej oddział zatrudnia 21 osób, w działach handlowym,technologicznym i serwisowym.

 

Utrudnienia w ruchu na A4 w Katowicach

W dniach 21/22.09 – 29.09.2011 r. zostaną przeprowadzenie robotyzwiązane z wymianą nawierzchni na węźle Mikołowska w Katowicach (autostradaA4).

 

Katowice: zmiany w organizacji ruchu na ul. Piotra Skargi

23 kwietnia zamknięty został pierwszy fragment jednej z głównych ulicKatowic – ul. Piotra Skargi. Przebudowę wykonuje Skanska na zlecenieMiejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Katowicach. Wartość inwestycji took. 2 mln zł netto.

 

Ul. Sosnowiecka w Katowicach zamknięta

W związku z modernizacją torowiska tramwajowego konieczne będzie zamknięcieul. Sosowieckiej w Katowicach. Zamknięcie nastąpi we wtorek 15 października ipotrwa do maja 2014 roku.

 

Utrudnienia w centrum Katowic

Od czwartku zostanie zamknięty Plac Wolności w Katowicach. Zamknięcie będzieobowiązywało do 15 marca. W tym czasie będą obowiązywały objazdy,które zostały poprowadzone sąsiednimi ulicami.

 

W weekend utrudnienia na A4 w Katowicach

Na ten weekend drogowcy zaplanowali remont nawierzchni jezdni autostrady A4 nawęźle Bocheńskiego w Katowicach. Prace powinny zakończyć się w nocy zponiedziałku na wtorek.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017