Wyszukiwałeś:

Kia X

cee X

d X

Cup X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kia cee d Cup

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Puchar Kia cee'd potwierdzony

W najbliższych dniach pierwsi kierowcy nowego Pucharu pro_cee'da będąodbierali swoje samochody. Lista uczestników najnowszego sportowegoprzedsięwzięcia KIA Motors Polska nie jest jeszcze zamknięta, kierowcywyścigowi wciąż jeszcze mają szansę wziąć udział w bardzo atrakcyjnymcyklu wyścigów.

 

Rusza puchar Kia cee'd i Kia Picanto! + [video]

Już dziś zawodniczki i zawodnicy startujący w serii wyścigówmarkowych KIA LOTOS Cup rozpoczną rywalizację o zwycięstwo już nie tylko wPicanto LOTOS Cup, ale także w cee`d LOTOS Cup. Pierwsza runda oddzie sięna torze Hungaroring koło Budapesztu.

 

KIA Lotos Cup: Emocjonujący Hungaroring

Na torze Hungaroring pod Budapesztem rozpoczęła się tegoroczna rywalizacja otytuły mistrzów Polski w cyklu wyścigów markowych KIA Lotos Cup.Po raz wtóry na tym obiekcie pojawili się zawodnicy w samochodachPicanto walczący w Picanto Lotos Cup, po raz pierwszy można było obserwowaćw wyścigach samochody Kia procee`d, których kierowcy walczą ozwycięstwo w cee`d Lotos Cup.

 

KIA LOTOS Cup w Poznaniu

Druga runda zmagań o tytuły mistrzów Polski w wyścigach markowych zcyklu KIA LOTOS Cup oddzie się w ostatni weekend lipca na torze w Poznaniu.Liderem klasyfikacji cee`d LOTOS Cup jest zwycięzca obu wyścigów winauguracyjnej rundzie pucharu, Kamil Raczkowski, podobnie w stawcezawodników Picanto LOTOS Cup z kompletem punktów przewodzi MaciejKopański.

 

KIA Lotos Cup: Liderzy pokonani

Druga runda zmagań w wyścigach markowych z cyklu KIA LOTOS Cup odbywała sięw upale, na rozpalonym słońcem poznańskim torze. Zarówno kierowcyrywalizujący w niewielkich Picanto, jak i jeżdżący w szybkich cee`dach mieliokazję na własnej skórze poczuć się niczym hutnicy tuż obok pieca dowytopu surówki. Jednak nie rozgrzane wnętrza samochodów były dlazawodników KIA LOTOS Cup największym wyzwaniem.

 

Kia LOTOS Cup 2009 - zapowiedź

Już za niespełna 3 tygodnie na torze Hungaroring oddzie się pierwszategoroczna runda wyścigów markowych Kia LOTOS Cup. Kierowcy wsamochodach Kia Picanto i Kia cee`d rozpoczną rywalizację o tytułymistrzowskie i zwycięstwa w pucharach Picanto LOTOS Cup i cee`d LOTOS Cup.

 

KIA Lotos Cup: Węgierskie starcie

Na węgierskim torze Hungaroring zainaugurowane zostały tegoroczne WyścigoweSamochodowe Mistrzostwa Polski. Pierwszym liderem Picanto LOTOS Cup po wygraniuobu wyścigów, został Michał Kijanka, natomiast w ceed LOTOS Cuprównież dwukrotnie zwyciężał Kamil Raczkowski.

 

Kia Lotos Cup: Runda nr 2 - Poznań

Jeszcze nie opadły emocje po inauguracyjnym wyścigu na torze Hungaroring, azawodniczki i zawodnicy startujący w wyścigach samochodowych z cyklu Kia LOTOSCup rozpoczęli przygotowania do drugiej rundy, która oddzie się wnajbliższy weekend na torze w Poznaniu.

 

Kia Lotos Cup: Emocje w Pozaniu

Druga runda wyścigowego serialu Kia LOTOS Cup na poznańskim torze przyniosłacały szereg sensacyjnych wydarzeń. Po raz pierwszy w historii markowychpucharów pierwsze pole startowe wywalczyła dziewczyna, sprawiając sobiewymarzony prezent urodzinowy.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Kia cee d Cup".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017