Znaleziono w kategoriach:

Wyniki wyszukiwania dla: Kimi Raikkonen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 61 wszystkich):

F1: Ferrari dało znak

Pierwszy, pełny dzień testów nowych bolidów F1, w którychwzięła udział większa część zespołów zakończył się wczoraj natorze w Walencji. Chyba wszystko układa się po myśli szefów Ferrari.Felipe Massa i aktualny mistrz świata F1, Kimi Raikkonen byli najszybsi podczaswtorkowej sesji.

GP Hiszpanii: Kubica z trzecim czasem, 1. trening dla Buttona

Robert Kubica uzyskał 3. czas pierwszego treningu przed niedzielnym Grand PrixHiszpanii - 1.22,221. Najlepszy czas wykręcił lider klasyfikacjikierowców Brytyjczyk Jenson Button z Brawn GP - 1.21,799.

GP Niemiec: Raikkonen skreśla Ferrari

Kimi Raikkonen jest realistą. Fin nie wierzy w zwycięstwo swojego Ferrari wnadchodzącym Grand Prix Niemiec (12 lipca).

F1: Nowe rozdanie kart w Belgii

Walka trwała do ostatnich metrów, ale Robert Kubica z teamu BMW-Sauberzajął czwarte miejsce w Grand Prix Belgii. Na torze Spa-Francorchampszwyciężył w niedzielę Fin Kimi Raikkonen z Ferrari po zaciętej walce zrewelacyjnym Giancarlo Fisichellą, startującym z pole position. Robert Kubicaprzegrał podium ale forma BMW Sauber rośnie.

F1: Monza dla Brawna

Podwójnym triumfem teamu Brawn GP zakończył się wyścig o Grand PrixWłoch na torze Monza. Wygrał Rubens Barrichello przed Jensonem Buttonem,trzeci był Kimi Raikkonen z Ferrari. Robert Kubica nie ukończył wyścigu.

F1: Heidfeld krok od McLarena

Przewidywany przez nas transfer Nicka Heidfelda do ekipy McLarena corazbliższy. Kimi Raikkonen, główny rywal Niemca w walce o fotel kierowcy wbrytyjskim teamie, planuje roczną przerwę w startach w Formule 1.

F1: Raikkonen mówi pas

Kimi Raikkonen postanowił rozstać się przynajmniej na rok z bolidem Formuły1. Fin do tej pory nie zdobył lukratywnego angażu na przyszły sezon ioficjalnie poinformował, że wycofuje się z wyścigów F1.

Raikkonen w fabrycznym Citroenie C4 WRC?

Kimi Raikkonen na dobre porzucił plany związane ze startami w przyszłymsezonie w Formule 1. Fin przestawił swoje zainteresowanie na rajdówki ibyć może podpisze kontrakt z fabrycznym zespołem Citroena startującym w WRC.

Kimi Raikkonen przed debiutem w C4 WRC

Pierwszym rajdem dla ex-kierowcy Formuły 1 Kimi Raikkonena za kierownicąCitroena C4 WRC będzie styczniowy Artcic Lapland Rally rozgrywany w Finlandii.

Arctic Rally: Sołowow 15., Raikkonen 58.

Michał Sołowow i Maciek Baran zajęli 15 miejsce w klasyfikacji generalnejArctic Lapland Rally - pierwszej rundzie mistrzostw Finlandii rozgrywanej wokolicach Rovaniemi. Kimi Raikkonen w Citroenie C4 WRC po przygodach na OS 2zajął ostatetcznie 58 miejsce.

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Kimi Raikkonen".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017