Wyszukiwałeś:

Klasa X

A X

. Znaleziono 4861 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa A

Spróbuj też wyszukać: klasa 140 a vaneo 2003

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4861 wszystkich):

W poszukiwaniu bliźniaka

Producent samochodów marki Mercedes-Benz, poszukuje właśnie partnera, zktórym dzielić będzie koszty związane ze stworzeniem, a następnieprodukcją następcy dla modeli Klasy A oraz Klasy B.

 

Koniec A-klasy?

Choć nie mówi tego głośno, to jednak obecny prezes jeszcze koncernuDaimlerChrysler, Dieter Zetsche, z chęcia rozstałby się z najmniejszymmodelem w gamie Mercedesa. Najprawdopodobniej od 2011 roku modelu Mercedes klasaA nie będzie już w sprzedaży.

 

Nowa A- i B-Klasa od 2012 z Polski?

Nowe generacje małych Mercedesów Klasy A i B pojawią się w sprzedażydopiero w 2012 roku. O produkcję tych samochodów w przyszłości walczymiędzy innymi Polska.

 

Roadster na bazie Klasy A

W ostatnich latach przeżywamy come-back małych samochodów. Globalnykryzys tylko wspomaga to zjawisko.  Nie powinien zatem zaskoczyć nas fakt,że Mercedes zamierza wprowadzić na rynek małego roadstera bazowanego napłycie podłogowej Klasy A lub Klasy B.

 

Zapowiedź nowej Klasy A

Na nieodległych targach Shanghai Auto Show, Mercedes zaprezentuje pierwszykoncept, zapowiadający nowy podstawowy model firmy - KlaA.

 

Czy warto kupić: Mercedes Klasy A (1997-2004)

Mercedes to marka, której filozofia od wielu lat oparta jest nasolidności i prestiżu. Premiera Mercedesa Klasy A wywołała lawinę krytykiwśród użytkowników tej marki. Teraz gdy emocje już dawnoopadły, sprawdzamy jak solidny jest ten samochód.

 

Nowy Mercedes Klasy A przybył do Genewy

Trzecia generacja Mercedesa Klasy A pojawiła się właśnie na targach wGenewie. Samochód jest dłuższy, niższy i ma bardzo elegancką linięnadwozia.

 

Najmocniejszy kompakt świata: Mercedes-AMG A45

Audi nie pocieszyło się długo z tytułu producenta najmocniejszego kompaktuświata. Mercedes Klasy A w wydaniu AMG wrócił po faceliftingu w jeszcze lepszej formie niż dotąd, by zgarnąć koronę króla segmentuC.

 

Odnowiony Mercedes Klasy A

Trzy lata od światowej premiery Mercedes Klasy A przeszedł facelifting. Cel?Nabrać charakteru i atutów w walce z BMW Serii 1 i Audi A3 - głównymi konkurentami w klasie kompaktów premium.

 

Mercedes-AMG wzmacnia modele CLA i GLA

Do grona najmocniejszych kompaktów świata dołączają Mercedesy CLA, CLA Shooting Brake oraz mały crossover GLA. Wszystkie tradycyjnie bazują nahatchbacku Klasy A, który niedawno wprowadził do oferty wzmocniony silnik 2,0 turbo.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa A".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017