Wyszukiwałeś:

Klasa X

A X

. Znaleziono 447 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa A

Spróbuj też wyszukać: klasa 140 a vaneo 2003

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 447 wszystkich):

S klasa ma kłopoty

Wydawać by się mogło, że nowoczesne systemy bezpieczeństwa potrafiąwspomóc kierowcę we wszystkich warunkach drogowych. Tym bardziej jeśli chodzio wyrafinowane modele, jak Mercedes klasa S. Jednak przeprowadzony dlaniemieckiego programu "Stern TV" crashtest, pokazuje coś innego.

 

Klasa S do wynajęcia

Kogo nie stać na kupno takiej limuzyny jak Mercedes klasa S, ma terazmożliwość wynajęcia tego modelu. Firma Sixt rent a car jako jedynawypożyczalnia oferuje auto tej klasy.

 

Doposażona R-Klasa

Znakomicie sprzedająca się nowa Klasa R Mercedesa oferowana będzie z dwiemanowymi jednostkami napędowymi. Od jesieni paleta silników tego modelupowiększy się o wersje R 280 CDI 4Matic i R 63 AMG 4Matic.

 

Sześciodrzwiowa E Klasa

Wraz z nadejściem na rynek odświeżonej wersji Mercedesa Klasy E, tylkokwestią czasu było zaimplementowanie nowego nadwozia w przedłużone płytypodłogowe produkowane przez firmę Binz. Trudni się ona bowiem w produkcjibardzo ekskluzywnych, a zarazem charakterystycznych wersji samochodów zeStuttgartu.

 

W poszukiwaniu bliźniaka

Producent samochodów marki Mercedes-Benz, poszukuje właśnie partnera, zktórym dzielić będzie koszty związane ze stworzeniem, a następnieprodukcją następcy dla modeli Klasy A oraz Klasy B.

 

Koniec A-klasy?

Choć nie mówi tego głośno, to jednak obecny prezes jeszcze koncernuDaimlerChrysler, Dieter Zetsche, z chęcia rozstałby się z najmniejszymmodelem w gamie Mercedesa. Najprawdopodobniej od 2011 roku modelu Mercedes klasaA nie będzie już w sprzedaży.

 

Mercedes klasa B: kompaktowy, sportowy, turystyczny...

Pomieszanie z poplątaniem. Tak można pokrótce scharakteryzować obecnetendencje w motoryzacji. Bo jak inaczej nazwać to, że Mercedes, któryjeszcze niedawno utożsamiany był z dużymi bądź nieco mniejszymi limuzynami,teraz oferuje także takie auta jak klaA czy B.

 

Nowa A- i B-Klasa od 2012 z Polski?

Nowe generacje małych Mercedesów Klasy A i B pojawią się w sprzedażydopiero w 2012 roku. O produkcję tych samochodów w przyszłości walczymiędzy innymi Polska.

 

Odmłodzona klasa A

Tegoroczna edycja targów lipskich będzie miejscem premieryzmodernizowanego Mercedesa klasy A. Nowa twarz ma nadać autu bardziejdynamicznego charakteru, zaś zmiany technologiczne mają poprawić spalanie iemisję zanieczyszczeń.

 

Klasa A i B z napędem na tył

aśnie niedawno dwa najmniejsze modele spod znaku gwiazdy przeszły delikatnyface-lifting. Pomimo tego władze koncernu snują już poważne plany co dokolejnych generacji tych modeli.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa A".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017