Wyszukiwałeś:

Klasa X

B X

br X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa B br

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Nowy Mercedes CL

Niemieckie ramię koncernu DaimlerChrysler zaprezentowało pierwsze informacjebr>oraz zdjęcia odmłodzonego modelu Mercedesa CL. Zmiany jednak nie sąbr>rewolucyjne.

 

Nowe Audi A4 w Polsce

Limuzyna zamknięta w klasie średniej. Tak pokrótce możnabr>scharakteryzować jedno z najnowszych dzieł Audi, model A4. Samochódbr>właśnie wjechał do polskich salonów i wszystko wskazuje na to, żebr>powtórzy sukces sprzedażowy swoich poprzedników.

 

Jak targi, to ekologia

Co targi samochodowe, to kolejna wielka debata o wysokich cenach paliwa ibr>ekologii w motoryzacji. Tematy te przewijały się podczas nie tak dawnobr>zakończonego salonu samochodowego w Genewie, gdzie co piąty premierowy modelbr>miał coś wspólnego z ekologią. Będą przewijać się także podczasbr>tegorocznego salonu samochodowego AMI w Lipsku (5.-13.04.).

 

Kolejne mercedesy z kratką

Tym razem szeregi aut pozwalających na odliczenia VATu przy zakupiebr>zasiliły Mercedesy GLK i ML. Dzięki temu w ofercie Mercedes-Benz znajduje siębr>już osiem pojazdów homologowanych jako ciężarówki w segmenciebr>premium.

 

Drugie życie Mercedesa

To historia z typu tych mało wiarygodnych. Właścicielka 25-letniego Mercedesabr>190D, którym jeździła od samego początku, właśnie została wbr>szczególny sposób uhonorowana. Auto, po generalnym remonciebr>wykonanym przez podkaliskiego dealera Mercedesa, wygląda jak nowe.

 

Finał Ligi Kierowców - Truckermania

Ponad 9000 kierowców ciężarówek z Europy, Bliskiego Wschodu ibr>RPA zmierzyło się w krajowych eliminacjach konkursu ekonomicznej jazdy,br>rozgrywanych w czerwcu br. Już 3 września w Monachium poznamy mistrzabr>międzynarodowej Ligi Kierowców FleetBoard. Wśródbr>finalistów nie zabraknie Polaków.

 

Chińskie auta bezpieczniejsze niż Duster

Co przesądza o wyborze przez Ciebie auta? Jeśli najbardziej albo nabr>równi z innymi czynnikami cenisz sobie poczucie wyjątkowegobr>bezpieczeństwa, to zachęcamy do sprawdzenia, jakie ubiegłoroczne nowości nabr>Starym Kontynencie okazały się najbezpieczniejsze. Jak zwykle o wszystkimbr>przesądzili specjaliści z Euro NCAP.

 

Tak dużo w jednym miesiącu jeszcze nigdy nie sprzedali

Tegoroczny wrzesień był dla Mercedesa szczególnym miesiącem. Zebr>sprzedażą na poziomie 142.994 nowych aut miesiąc ten był rekordowym wbr>historii niemieckiej marki. Największy udział w tym sukcesie miały modelebr>kompaktowe oraz odnowiona Klasa E, a także nowa Klasa S.

 

100-tysięczny Mercedes CLA

Od chwili rynkowego debiutu w Europie w kwietniu 2013 r. Mercedes-Benz sprzedałbr>na całym świecie już ponad 100 tys. egzemplarzy modelu CLA - w tym ponad 1100br>sztuk w Polsce. Łącznie, kompaktowe Mercedesy nowej generacji - klas A, B, CLAbr>i GLA - znalazły już ponad 800 tys. nabywców, z czego ponad 5,5br>tysiąca na naszym rynku.

 

Czy Suzuki iK-2 będzie następcą Swifta?

Na marcowych targach w Genewie Suzuki pokazało dwa koncepcyjne modele - iM-4br>oraz iK-2. W maju Japończycy ogłosili wprowadzenie do produkcji crossovera nabr>bazie iM-4, teraz potwierdzili zaś, że powstanie model z segmentu B na baziebr>drugiego konceptu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa B br".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017