Wyszukiwałeś:

Klasa X

B X

br X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa B br

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Nowy Mercedes CL

Niemieckie ramię koncernu DaimlerChrysler zaprezentowało pierwsze informacjebr>oraz zdjęcia odmłodzonego modelu Mercedesa CL. Zmiany jednak nie sąbr>rewolucyjne.

 

Nowe Audi A4 w Polsce

Limuzyna zamknięta w klasie średniej. Tak pokrótce możnabr>scharakteryzować jedno z najnowszych dzieł Audi, model A4. Samochódbr>właśnie wjechał do polskich salonów i wszystko wskazuje na to, żebr>powtórzy sukces sprzedażowy swoich poprzedników.

 

Jak targi, to ekologia

Co targi samochodowe, to kolejna wielka debata o wysokich cenach paliwa ibr>ekologii w motoryzacji. Tematy te przewijały się podczas nie tak dawnobr>zakończonego salonu samochodowego w Genewie, gdzie co piąty premierowy modelbr>miał coś wspólnego z ekologią. Będą przewijać się także podczasbr>tegorocznego salonu samochodowego AMI w Lipsku (5.-13.04.).

 

Nowości 2009

Rozpoczął się 2009 rok, a wraz z nim jak zwykle pojawia się pytanie, jaki onbr>będzie? Kryzys gospodarczy, jaki dotknął branżę motoryzacyjną, budzi sporobr>obaw, jednak wszyscy mają nadzieję, że aż tak źle nie będzie. Być możebr>lekiem na całe zło okażą się nowości, jakie pojawią się na rynku wbr>ciągu najbliższych dwunastu miesięcy. A zapowiada się dość ciekawie.

 

Kolejne mercedesy z kratką

Tym razem szeregi aut pozwalających na odliczenia VATu przy zakupiebr>zasiliły Mercedesy GLK i ML. Dzięki temu w ofercie Mercedes-Benz znajduje siębr>już osiem pojazdów homologowanych jako ciężarówki w segmenciebr>premium.

 

Nowości 2010

Pierwsze dni nowego, 2010 roku już za nami. Najwyższa pora więc, bybr>przyjrzeć się, jakie nowe modele w najbliższych dwunastu miesiącach pojawiąbr>się w sprzedaży na naszym rynku. Mimo kryzysu, jaki szczególnie mocnobr>dotknął branżę motoryzacyjną, szykuje się sporo ciekawych premier.

 

Wystawa NAIAS 2010 wystartowała

Przed rokiem salon samochodowy North American International Auto Show w Detroitbr>odbywał się w cieniu nadciągającego nad branżę motoryzacyjną kryzysu.br>Tegoroczna edycja targów ma dać nam odpowiedź na pytanie, czy branża,br>a przede wszystkim amerykańskie koncerny, zdołały już się otrząsnąć zbr>trudnych czasów, a kryzys to już kwestia przeszłości.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa B br".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017