Wyszukiwałeś:

Klasa X

B X

. Znaleziono 1223 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa B

Spróbuj też wyszukać: małe samochody Mercedes Klasa E segment b

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1223 wszystkich):

250 000 sprzedanej B Klasy

Mercedes dostarczył do klientów 250 000 egzemplarzy modelu B Klasy.br>Blisko połowa zakupionych samochodów wyposażana była w silnikibr>wysokoprężne.

 

Mercedes klasa B: kompaktowy, sportowy, turystyczny...

Pomieszanie z poplątaniem. Tak można pokrótce scharakteryzować obecnebr>tendencje w motoryzacji. Bo jak inaczej nazwać to, że Mercedes, którybr>jeszcze niedawno utożsamiany był z dużymi bądź nieco mniejszymi limuzynami,br>teraz oferuje także takie auta jak klasę A czy B.

 

Facelifting klasy B

Trzy lata po debiucie rynkowym Mercedesa klasy B niemiecki koncern wypuści nabr>rynek odmłodzoną wersję tego minivana. Nowości to m.in. system Start &br>Stop oraz wersja B 170 NGT napędzana standardowym paliwem, bądź gazembr>ziemnym.

 

Mercedes wypuszcza Klasę B F-CELL

Mercedes-Benz wypuszcza na rynek pierwszą serię samochodów z ogniwembr>paliwowym: Klasę B F-CELL. Ten przyjazny dla środowiska model zasilanybr>elektrycznie charakteryzuje się cechami zbliżonymi do 2-litrowego silnikabr>benzynowego i jest w pełni przystosowany do codziennego użytku.

 

Pierwsze zdjęcia wnętrza nowej Klasy B

Mercedes obiecywał od jakiegoś czasu, że jego najnowszy model Klasy B niebr>będzie odstawał jakościowo od pozostałych modeli w gamie. Dowodem na tobr>mają być pierwsze zdjęcia nadchodzącej generacji.

 

Całkowicie nowa B-klasa

B klasa, choć należy do niezwykle popularnego segmentu modeli kompaktowych,br>nigdy nie należała do najlepiej sprzedających się Mercedesów. Bbr>może nowa generacja tego modelu, która już niebawem pojawi się nabr>drogach, zmieni tę sytuację. Premiera światowa nowej B-klasy oczywiście jużbr>we wrześniu na wystawie samochodowej we Frankfurcie.

 

Z nowymi technologiami, a mimo to taniej

Już w listopadzie pierwsze egzemplarze nowego Mercedesa klasy B pojawią siębr>na polskich drogach. Za podstawową wersję kompaktowego Mercedesa (B180br>BlueEfficiency) trzeba będzie zapłacić 97,5 tys. zł, czyli o 6.600 złbr>taniej niż w przypadku najtańszej wersji poprzednika.

 

Mercedes Klasy B od AMG?

Ostatnio pojawiły się informacje, że otwierająca gamę Mercedesówbr>Klasa A otrzyma wersję AMG. Okazuje się, że następny w kolejce jest Mercedesbr>Klasy B.

 

Ponad milion sprzedanych egzemplarzy Klasy B

Mercedes Klasa B swoją premierę miał 2005 roku i od tego czasu dobr>klientów niemiecki producent dostarczył ponad milion egzemplarzy.

 

Klasa Bo po liftingu już w salonach

U polskich dilerów marki Mercedes-Benz można już zamawiaćbr>odświeżoną Klasę B. W modelu zmieniono m.in. zderzaki oraz wprowadzonobr>kilka poprawek w kabinie. Cennik rozpoczyna się od ponad 100 tys. złotych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa B".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017