Wyszukiwałeś:

Klasa X

C X

T X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa C T

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Nowa klasa C

Nowy Mercedes klasa C oficjalnie zostanie pokazany prawdopodobnie w Genewie w2007 roku. Na jesieni 2007 do oferty ma dołączyć także wersja kombi(C-klasse T). Mojeauto.pl nową klasę C pokazuje już dziś.

 

Mercedes klasa E ad 2009!

W połowie przyszłego roku Mercedes przedstawi klasę E po liftingu. Jednakprawdziwa rewolucja szykuje się w 2009 roku. Wtedy pojawi się zupełnie nowaklasa E. Mojeauto.pl pierwsze w Polsce prezentuje wizję nowego modelu.

 

Klasa C przyłapana

W zeszłym tygodniu reporterom magazynu Autocar udało się przyłapaćtestowanego na niemieckich drogach Mercedesa Klasy C w wersji kombi.Samochód ten pojawi się w sprzedaży już najprawdopodobniej napoctku 2008 roku.

 

C-klasa z długim tyłem

Na wystawie we Frankfurcie zaprezentowany zostanie Mercedes klasa C w wersjikombi. Auto to będzie czerpać ze wszystkich rozwiązań swojego mniejszegobrata, a przy tym będzie oferować największą w segmencie przestrzeńbagażową.

 

C-klasa kombi z powerem

Dzień po opublikowaniu przez Audi zdjęć i pierwszych faktów o modelu RS 6Avant, Mercedes ujawnił nieco szczegółów o C63 AMG kombi. Premiera odbędziesię już w przyszłym tygodniu na salonie samochodowym we Frankfurcie.

 

C-klasa kombi już w produkcji

Zaledwie kilka dni po światowej premierze Mercedesa klasy C w wersji kombi nawystawie samochodowej we Frankfurcie, ruszyła pełną parą jego produkcja wfabryce Mercedesa w Bremie.

 

OBI w Mercedesie

Po udanych negocjacjach podpisana została umowa na leasing 100samochodów osobowych Mercedes-Benz. Jest to największa tego typutransakcja na samochody osobowe tej marki w Polsce.

 

XXII Mercedes Truck Rally już niebawem!

Data 11 października 2008 roku powinna już od dawna być podkreśloną wkalendarzu fanów off-roadu i entuzjastów sportówmotorowych. To właśnie wtedy na poligonie Wyższej Szkoły Oficerskiej,umiejscowionym w Cieninie (za Krzyżanowicami) koło Wrocławia odbędzie siędwudziesta druga edycja ekscytujących zmagań samochodów ciężarowych,dostawczych i motocykli po bezdrożach.

 

Szczypta SLS w C63 AMG

Firma AMG opublikowała pierwsze szczegóły na temat nowych ulepszeń dlamodelu C63. Samochód będzie można wyposażyć w pakiet PerformancePackage Plus, zarówno w wersji sedan jak i kombi.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa C T".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017