Wyszukiwałeś:

Klasa X

C X

. Znaleziono 1115 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa C

Spróbuj też wyszukać: samochód klasy c KLASA C SPORT COUPE

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1115 wszystkich):

Klasa C od 130.500 zł

Polski oddział koncernu DaimlerChrysler opublikował ceny modelu Mercedes klasaC. Auto to trafi do polskich salonów w połowie kwietnia br.

 

4Matic z Klasą C

Tuż po debiucie rynkowym nowej Klasy C Mercedes rozszerza gamę modelu o wersjez napędem na wszystkie koła 4Matic. Układ ten będzie dostępny wsześciocylindrowych modelach - C 280, C 350 i C 320 CDI – od lata 2007.

 

Klasa C 63 AMG

457 koni mechanicznych oraz 600 Nm maksymalnego momentu obrotowego stawiająnajnowszą generację Mercedesa klasy C w wersji AMG na czele stawki modeliśredniej klasy segmentu premium pod względem mocy. W sprzedaży najmocniejszaC-klasa znajdzie się dopiero na początku przyszłego roku.

 

Mercedes klasa C: Gwiazda z klasą

Niemiecka marka pochodząca ze Stuttgartu, której logo totrójramienna gwiazda umieszczona w okręgu, już od wielu lat zdążyłaprzyzwyczaić do tego, że produkuje pojazdy solidne, eleganckie i...drogie. Donaszej redakcji trafił niedawno nowy Mercedes Klasy C. Sprawdziliśmy czysamochód godnie kontynuuje tradycję i nie musi niczego udowadniać.

 

500 tysięcy Mercedesów Klasy C

Mercedes-Benz dostarczył swoim klientom na całym świecie 500.000 nowychmodeli Klasy C serii 204 od chwili rynkowego debiutu auta w marcu 2007 r.Najbardziej popularnym silnikiem pod maską nowej Klasy C okazał się C 220CDI, na który zdecydował się co trzeci nabywca auta. Dużym wzięciemcieszy się również C 200 Kompressor, zamawiany przez 20 procentwszystkich klientów limuzyny Klasy C

 

Pierwszy milion najnowszej klasy C

Obecna w sprzedaży od marca 2007 roku (wersja kombi od listopada 2007)najnowsza generacja Mercedesa klasy C ma już na swoim koncie ponad milionsprzedanych egzemplarzy.

 

Pierwsza jazda: Nowy Mercedes Klasy C

Po czterech latach rynkowego bytu przyszedł czas na odświeżenie aktualnejgeneracji Mercedesa Klasy C, który jak dotąd był jednym z najbardziejdopracowanych modeli niemieckiego producenta. Rewolucji nie było, ale zmianyzaszły w 2.000 elementów. Jako jedni z pierwszych w Polsce mieliśmyokazję sprawdzić co się zmieniło.

 

Pożegnanie Klasy C AMG w DTM

Brytyjski kierowca Jamie Green wygrał ostatni  wyścig w tegorocznych mistrzostwach DTM na torze Hockenheim. To zwycięstwo to ostatni wyścig dlaKlasy C AMG, która odchodzi na sportową emeryturę.

 

10 milionów Mercedesów Klasy C

Od chwili premiery rynkowej w 1982 roku, Mercedes-Benz dostarczył klientom nacałym świecie ponad 10 milionów samochodów z rodziny Klasy C.

 

Mercedes prezentuje Klasę C kombi

Niecałe pół roku po premierze nowej generacji Mercedesa Klasy C możemyzobaczyć, jak będzie wyglądać odmiana kombi tego modelu. Będzie większa,lżejsza, nowocześniejsza, a w ofercie pojawią się dwie wersje hybrydowe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa C".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017